Pogba arti sugrįžimo į Mančesterį ir kiti transferų lango gandai


DĖMESIO CENTRE

Dortmundo Borussia puolėjas Marco Reusas, panašu, atsisako minties keltis į Premier lygą. Tokią išvadą galima daryti paaiškėjus, kad pastarąsias trejas savaites futbolininkas lankė ispanų kalbos kursus.

Taigi kus jis keliaus?.. Turint omeny, kad Barcelona klubui uždrausta pirkti naujus žaidėjus iki 2016 metų sausio, Madrido Real lieka vienintele logiška Reuso kryptimi. Bale'as, Modričius, Rodriguezas, Ronaldo, Benzema, Reusas... Gali būti ir blogiau...

6.00 kad Reusas sausį paliks Borussia

 

BULVARINIS GANDAS I

Paul Pogba gali sugrįžti į Mančesterį – tam, kad prisijungtų prie United aršiausio varžovo Manchester City klubo. Už 55 mln. svarų!

Geras ėjimas? City klubui tai potencialiai geras sandoris, mat buvęs United saugas ko gero idealus kandidatas pakeisti 31-erių Yaya Toure. Pačiam Pogba, kuris Juventus klube atsiskleidė visu gražumu, tai taip pat geras karjeros žingsnis. Be abejo, šis sandoris sukeltų aistrų raudonojoje Mančesterio pusėje, mat Old Trafordą Pogba paliko dar visai neseniai - 2012 metais, ir United už tai negavo nė svaro.

 

BULVARINIS GANDAS II

Manchester United klubo neturėtų išgąsdinti 28,5 mln. svarų išpirkos mokestis už Madrido Atletico centro gynėją Diego Godiną. Raudonieji velnai sausį išties nusiteikę sustiprinti gynėjų liniją.

Geras ėjimas? Godinas yra savo vertę tarptautinėje arenoje įrodęs gynėjas, kuris už Urugvajaus rinktinę jau sužaidė 85 mačus. Tačiau mokėti 28,5 mln. svarų už žaidėją, kuriam jau 29-eri? United sausį neras variantų gynybai sustiprinti, ir kad ir ką bandys daryti - jiems tai pigiai neatsieis. Tačiau 28,5 yra kone dvigubai daugiau nei jie norėtų mokėti.

SKAITYKITE: 5 PUOLĖJAI, KURIE GALĖTŲ NUTRAUKTI lIVERPOOL ĮVARČIŲ BADĄ

 

NUOMOS GALIMYBĖ

Madrido Real kairys gynėjas Fabio Coentrao iki sezono pabaigos gali prisijungti prie AC Milan klubo nuomos teisėmis.

Geras ėjimas? Akivaizdu, tai būtų naudingas žingsnis visoms trims pusėms. Coentrao neturi nuolatinės vietos Carlo Ancelotti schemose ir sugrįžęs po traumos niekaip negali išsikovoti vietos starto sudėtyje. Milanui desperatiškai reikia patyrusio gynėjo, galinčio žaisti kairiajame krašte.

 

ATEIKIT IR PASIIMKIT MANE!

Lucas Moura sausį ko gero paliks Paris Saint-Germain gretas ir Manchester United yra tarp klubų, norinčių įsigyti šį atakuojantį saugą.

Kas toliau? Šio futbolininko persikėlimas į Paryžių atrodė kaip dar vienas skambus braziliško futbolo įvertinimas, tačiau nebuvo itin sėkmingas. Akivaizdu, kad Moura karjerai reikalingas restartas. PSG už šį brazilą sumokėjo 45 mln. svarų, bet paleis jį ko gero už dvigubai mažesnę sumą.  United ir Liverpool jau domisi.