Po fiasko: kaip Paryžiuje atrodys pasikeitusi Ispanijos rinktinė?


Ispanijos futbolo rinktinė dominavo pasaulyje 2008-2012 metais, laimėdama du Europos ir vieną pasaulio čempionatą. Tačiau Brazilijoje vykusios šių metų pirmenybėse Vicente del Bosque komanda patyrė fiasko, ir tai reiškė viena: ispanų rinktinės laukia permainos.

Pirmieji apie tai prabilo Xavi ir Xabi Alonso, paskelbę apie karjeros rinktinėje pabaigą. Komandoje liekantis Sergio Ramosas netekčių nesureikšmina:

Xavi ir Alonso buvo labai svarbūs rinktinei, pastarųjų metų sėkmės pagrindas, bet turime nepamiršti, kad ateina labai entuziastinga ir talentinga jaunoji karta.

Aš nemanau, kad vyksta kardinalios permainos. Rinktinė visuomet turi savo identitetą, ir kelių žaidėjų netektys jo nepakeičia. Tiesiog turime padėti naujokams apsiprasti“.

Andresas Iniesta dėl kelio traumos taip pat praleis draugiškas rungtynes Paryžiuje bei Europos čempionato kvalifikacines su Makedonija.

V. del Bosque į rinktinę pakvietė penkis naujokus: Madrido Real dešinį gynėją Dani Carvajalį, Madrido Atletico saugą Raulį Garcia, Valencia puolėją Paco Alcacerą, Espanyol vartininką Kiko Casillą ir Bilbao Athletic gynėją Mikelį San Jose.

Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionate pasiekė ketvirtfinalį, kur 0:1 nusileido būsimiems čempionams vokiečiams.

Rinktinės strategas Didier Deschamps'as teigia, kad startinė sudėtis mače su ispanais beveik nesiskirs nuo to, ką matėme Brazilijoje.

Prancūzai ispanų neįveikė nė karto per pastaruosius penkerius tarpusavio susitikimus (4 ispanų pergalės, 1 lygiosios), o paskutinį kartą pergalę prieš šį varžovą šventė 2006 metais – dar prieš ispanų pakilimą.

Prancūzija 2.40, lygiosios 3.20, Ispanija 3.10