Pirmi devyni Bundelsygos turai: ką kalba skaičiai?


 

Stipriausioje Vokietijos futbolo lygoje komandos sužaidė po 9 mačus. Ką apie sezono Bundeslygoje pradžią sako skaičiai?

1. 21 tašką per 9 turus surinkęs Miuncheno Bayern pirmauja lygoje. Bayern taip pat yra daugiausiai įmušusi (21) ir mažiausiai įvarčių praleidusi (2) komanda lygoje.

2. Abu įvarčius Miuncheno Bayern praleido pirmuose dviejuose turuose. Taigi jau septynias rungtynes iš eilės Bayern išsaugo vartus sausus. Savaitgalį Bayern žais su Dortmundo Borussia, kuri iš paskutinių 12-ikos Bundeslygos rungtynių su Bayern tik kartą nesugebėjo įmušti.

3. Bayern Bundelsygos rungtynėse kamuolį kontroliuoja vidutiniškai 69,2 proc. laiko.

4. Wolfsburg šiuo metu yra geriausią formą demonstruojanti komanda. Per pirmus turus laimėjusi tik kartą, dabar ši vienuolikė yra laimėjusi keturis mačus iš eilės.

5. Wolfsburg taip pat yra dažniausiai į vartų plotą pataikanti komanda – po 5,9 smūgio į vartų plotą per rungtynes (53 smūgiai į vartų plotą, 16 įvarčių).

Penki gražiausi 9 turo atremti smūgiai:

 

6. Schalke 04 pagal šį rodiklį yra prasčiausia komanda lygoje – vos 2,1 smūgio į vartų plotą per rungtynes. Tačiau net 13 19-ikos Schalke 04 smūgių į vartų plotą virto įvarčiais.

7. Dortmundo Borussia yra didžiausioje duobėje. Šešis taškus po pirmų trijų turų turėjusi komanda negali laimėti jau šešių rungtynių iš eilės, ir šioje serijoje – net penki pralaimėjimai. Įdomu tai, kad Borussia yra viena iš trijų lygos komandų, kol kas į namų rungtynes pardavusių visą 100 proc. bilietų.

8. Liko trys komandos dar nepralaimėjusios: Hoffenheim (4 vieta), Monchengladbacho Borussia (2) ir Miuncheno Bayern (1).

9. Monchengladbacho Borussia yra geriausiai išvykose žaidžianti komanda, per keturis mačus svečiuose iškovojusi 8 taškus (2 pergalės, 2 lygiosios, 0 pralaimėjimų).

10.Bayern išvykose laimėjo tik kartą per ketverius mačus, ir žaisdami svečiuose Pepo Guardiolos auklėtiniai pelnė tik 3 įvarčius (namie per 5 mačus – 18 įvarčių).

11. Augsburg yra vienintelė komanda, dar nė karto nesužaidusi lygiosiomis (4 pergalės, 5 pralaimėjimai).

12. Bremeno Werder ir Freiburg yra vienintelės, dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo. Jos pačiame lentelės dugne.

 

Penki gražiausi 9 turo įvarčiai:

 

13. Vis dėlto daugiausia pralaimėjimų (6) patyrė Hamburger SV komanda. Pergalė prieš Dortmundo Borussia leidžia Hamburgo futbolininkams būti aukščiau Werder ir Freiburg ekipų (6 taškai, 16 vieta).

14. Neįtikėtina ir tai, kad 6 taškus Hamburger SV iškovojo įmušusi vos 3 įvarčius. Tai prasčiausias rodiklis lygoje.

15. Daugiausia praleidusi yra Werder vienuolikė – 23 įvarčiai per 9 mačus (2,6 per rungtynes).

16. Trys iš keturių rezultatyviausių lygos žaidėjų yra vokiečiai. Patys rezultatyviausi – Mario Gotze (Bayern) ir Alexanderis Meieris (Frankfurt), pelnę po 6.