Pietų Korėja vs. Belgija: 10 esminių statistikos faktų


10. Belgija dar nėra pralaimėjusi korėjičiams, nors tai jau bus ketvirtas tarpusavio mačas. Dukart belgai laimėjo, kartą užfiksuotos lygiosios. 1.21 kad nepralaimės belgai ir šįkart. 

9. Tiesa, paskutinį kartą Belgija ir Korėja žaidė labai seniai - 1999 metas. Tuomet belgai laimėjo 2:1. 7.50 už tokią pačią baigtį.

8. Korėja vis dar kovoja dėl kelialapio į kitą etapą, tačiau šiai komandai reikalinga tik pergalė. Korėja laimėjo vos vienerias iš paskutinių septynių rungtynių, vykusių ne Korėjos teritorijoje. 4.60 už Korėjos pergalę.  

7. Per šias sepynerias rungtynes penkiskart pirmieji įvartį pelnė korėjiečių varžovai. 1.69 kad belgai įmuš jau pirmajame kėlinyje.

6. Korėja grupės varžybose pralaimėjo 2:4, ir tai buvo trečias kartas per septynias rungtynes, kai korėjiečiai praleido bent keturis įvarčius. 8.00 kad belgai pelnys daugiau nei 3,5 įvarčio.

5. Belgija sieks šeštos pergalės iš eilės. Paskutines trejas rungtynes belgai laimėjo vieno įvarčio skirtumu. 7.50 kad belgai laimės rezultatu 1:0.

4. Belgas Divockas Origi pelnė pergalingą įvartį rungtynėse su rusais. Tai pirmasis futbolininko įvartis, atstovaujant rinktinei. 2.90 kad "Lille" puolėjas muš ir į Korėjos vartus.

3. Romelu Lukaku, pagrindinis Belgijos puolėjas, per dvejas čempionato rungtynes tik kartą pataikė įvartų plotą. 6.10 kad "Chelsea" puolėjas įmuš pirmą rungtynių įvartį.

2. Belgai į vartų plotą kol kas pataikė 17 iš 27 bandymų, korėjiečiai - 12 iš 19. 1.81 kad rungtynėse bus pelnyta mažiau nei 2,5 įvarčio.

1. Son Heung-minas, žaisdamas Korėjos rinktinėje, per 26 mačus pelnė 7 įvarčius. Leverkuzeno "Bayer" puolėjas laikomas pagrindiu favoritu įmušti įvartį į Belgijos vartus - 3.70