Penkios išvados po Barsos pergalės 2-1 prieš Real


Luisas Suarezas pasirengęs jungti aukščiausią pavarą

Panašu, kad kelionės į Angliją Luisui Suarezui labai reikėjo, kad grįžtų pasitikėjimas savimi. Iki Čempionų lygos akistatos su Manchester City urugvajietis buksavo, ir atrodė, kad prisitaikyti prie gyvenimo Messi šešėlyje, kai Liverpulyje buvo aiškus nr. 1, gali ir nepavykti.

Dabar, be abejo, galime kalbėti visai kitaip. Optimalią formą Suarezas pasiekė pačiu svarbiausiu Brasai metu, o pergalingas įvartį į Real vartus užtikrino milžiniškas sirgalių simpatijas.

 

Vis dar gali atsirasti netikėtų herojų

FBL-ESP-LIGA-BARCELONA-REALMADRID : News Photo

Paklauskite milijono futbolo sirgalių, kurie 22 futbolininkai pasirodys El Clasico mače. Galima lažintis, kad Jeremy Mathieu visais atvejais bus paminėtas paskutinysis. 

31-erių prancūzui nebuvo lengva Nou Campe nuo pat tos akimirkos, kai čia atvyko praėjusią vasarą, tačiau būtent jis tapo priežastimi milijonų nutįsusių lūpų visame pasaulyje, kai galingu smūgiu galva "uždarė" Messi perdavimą iš krašto, tepraėjus 19 minučių nuo El Clasico pradžios.

 

Real'ui atleisti trenerį būtų kvaila

Gandai prieš mačą dūzgė, kad Carlo Ancelotti neabejotinai sezono prabaigoj praras savo darbą, jei pralaimės Barsai lenktynes dėl titulo. Bet netgi šiam didžiausius reikalavimus keliančiam ir truputį išprotėjusiam klubui tai būtų keistas sprendimas.

Išvaisčius tiek laiko siekiant 10-ojo Europos trofėjaus, Ancelotti tapo tuo žmogumi, kuris atnešė jį į Madridą praėjusią gegužę. Išleisti jį į kitą klubą, kuris būtų alkanas sėkmės - Manchester City ar Arsenal - būtų didelė klaida.

 

 

Barsos komandinė etika laimėjo rungtynes

FBL-ESP-LIGA-BARCELONA-REALMADRID : News Photo

Dabar mes matome Barcelona, kuri nėra priklausoma tik nuo Lionelio Messi ir kuri gali smogti iš bet kurio aikštės kampo. Neymarui tai nebuvo pats sėkmingiausias vakaras, kaip ir pačiam Messi, tačiau matėme nuolatinį komandinį spaudimą ir darbo etiką, kas leido katalonams įveikti varžovą, kuris nežaidė labai prastai, bet kuriam žaisti labai gerai taip pat nebuvo leista. 

 

Karimas Benzema vis dar nepelnytai nuvertinamas

Kiek kitu laikmečiu Karimo Benzema talentas būtų liaupsinamas kiekvieną savaitę, tačiau kai atsiduria ugnyje tarp Ronaldo ir Messi – jau nekalbant apie kibirkštis, kurias kelia Neymaras, Luisas Suarezas ar Garethas Bale'as – prancūzas lieka neįvertintas. 

Jo perdavimas Ronaldo buvo tiesiog nuostabus. Vėliau jis atliko puikų smūgį ir tik Claudio Bravo išgelbėjo Barsą nuo įvarčio, galėjusio išvesti Real į priekį.