Paskutinės transferų lango dienos sandoriai Anglijoje


Radamelio Falcao vasaros istorijos atomazga visiškai netikėta - nuomos teisėmis kolumbietis pereina į Manchester United, kuris nurungė Falcao taip pat geidusius Madrid Real ir Manchester City klubus. Monaco puolėją perleido visam 2014-15 m. sezonui.

Už paskolintą žaidėją Monaco gaus 10 mln. svarų sterlingų, raudonieji velniai turės mokėti ir didžiąją dalį 300 tūkst. svarų sterlingų siekiančios savaitinės algos.

Vietoj Falcao, Real pagriebė Javierą Hernandezą, kuris į Real iš Manchester United keliasi taip pat nuomos sutarties pagrindais.

Manchester United pardavė puolėją Danny Welbecką. Už 16 mln. svarų jį nupirko Arsenal.

Manchester City dešinysis gynėjas Micah Richardsas palieka Premier lyga ir keliauja į Serie A, kur atstovaus Fiorentina klubui. Dar viena nuomos sutartis visam sezonui. Tuo tarpu puolėjui Alvaro Negredo leista persikelti į Valencia.

Liverpool taip pat atsikrato keliais žaidėjais: Sebastianas Coates išnuomojamas Sunderland ekipai, Oussama Assaidi greičiausiai kelsis į Stoke, o Fabio Borini - į QPR. 

Aston Villa saugas Karimas El Ahmadi vyksta į Olandiją ir trejus metus atstovaus Feyenoord. George Boydas palieka Hull City ir keliasi į Burnley. Ši komanda taip pat pagriebė Nathanielį ChalobahąChelsea.

Tottenham netenka Lewiso Holtby, kuris vyksta į Hamburg.

Arsenal pralaimėjo varžybas dėl PSG saugo Adrieno Rabiot, kuris kelsis į Roma komandą.

Sunderland sezonui pasiskolino Milano Inter saugą Ricky Alvarezą.

Manchester United už 17,5 mln. eurų papildė Ajax saugas Daley Blindas.

Crystal Palace komandą sustiprino Tottenham gynėjas Zeki Fryersas bei Wigan saugas Jamesas McArthas. Pastarasis kainavo 7 mln. svarų.

Hull įsigijo West Ham saugą Mohamedą Diame, o Tottenham sustiprino sudėtį Montpellier saugu Benjaminu Stambouli.

Swansea informavo, kad jų komandą papildė Osterstunds ekipos puolėjas Modou Barrowas.

Hull City įsigijo Urugvajaus ir Palermo puolėją Abelį Hernandezą, kainavusį klubui rekordinę 10 mln svarų sumą. Kitas urugvajietis Gastonas Ramirezas į Hull City iš Southampton keliasi nuomos teisėmis.

Ignasi Miquelis iš Arsenal keliasi į Norwich.