Neįveikiama „Sunderland“ ekipai mįslė: WBA


Klubiniai futbolo sezonai artėja prie pabaigos, Anglijos „Premier“ lygoje liko sužaisti vos du turus, o situacija lentelės apačioje vis dar turi vieną nežinomąjį: „Norwich“ ar „Sunderland“? Viena iš šių komandų kris į žemesnę Anglijos futbolo lygą. „Sunderland“ ekipai reikia iškovoti nors vieną tašką per dvejas rungtynes ir ekipa kitame sezone vėl stos į „Premier“ lygos batalijas, tad rungtynes su WBA futbolininkais gali būti tomis, kurios garantuos išlikimą.

„Sunderland“ ekipa per ketverias paskutines rungtynes įveikė „Manchester United“, Londono „Chelsea“, sužaidė lygiosiomis su „Manchester City“ klubu (visi mačai žaisti išvykose) bei namuose net 4:0 įveikė „Cardiff City“ futbolininkus. 2.08 už tai, kad rungtynes laimės „Sunderland“

Paskutinėse šešeriose „Sunderland“ bei WBA futbolininkų rungtynėse visada būdavo mušami daugiau nei 2.5 įvarčio. Unibet siūlo 1.98 koeficientą už tai, jog tradicija nebus nutraukta.

Įdomu yra ir tai, jog „Sunderland“ futbolininkams WBA ekipa jau trečią sezoną yra neįmenama mįslė. Anglijos „Premier“ lygoje ekipos akis į akį šios ekipos susitiko šešis kartus. Penkeriose varžybose pergalę šventė „WBA“ futbolininkai, o vienas mačas baigės lygiosiomis.