Monaco vs. Valenciennes: svečiai neturi šansųMonaco 1.28, Lygiosios 5.25, Valenciennes 11.00

Galiausiai: paskutinėms metų rungtynėms ryškiausia Monaco žvaigždė Radamelis Falcao grįžo į rikiuotę.

Po mėnesį gydytos šlaunies traumos Chelsea taikinyje esantis kolumbietis vėl žais, nors greičiausiai rungtynes pradės ant atsarginių suolo.

Monaco ekipai, tiesą sakant, pastaruoju metu nelabai ir reikėjo. Dėka puikiai veikusio Riviere ir Martial tandemo Prancūzijos čempionate Monaco iškovojo keturias pergales iš eilės. Fantastiškai gruodį žaidžia ir Jamesas Rodriguezas, pirmaujantis lygoje pagal rezultatyvius perdavimus.

Žinoma, superžvaigždės sugrįžimas yra geras dalykas - vien dėl to, kad nurimtų kalbos, jog Falcao Monake nėra laimingas. Monaco tikisi sutikti Kalėdas pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tad laukia ne tik savo, bet ir Lille pergalės prieš dabartinius lyderius - PSG futbolininkus.

Sunku abejoti Monaco pergale prieš Valenciennes. Komandą, kuri tėra 18-oje vietoje. Net jeigu Monaco ne visuomet šį sezoną sugeba dominuoti savo aikštėje (lygiosios su Toulouse ir Evian), Claudio Ranieri auklėtiniai šiuo metu yra tokioje geroje formoje, kad net ir lygiąsias šiame mače būtų galima pavadinti sensacija.

Valenciennes tiesiog negali apsiginti - 17 praleistų įvarčių ir 6 prakaimėjimai per 9 išvykos rungtynes šį sezoną. Prieš tris mėnesiu prie komandos vairo stojęs Arielis Jacobsas iš esmės nepadarė nieko, kad komanda žaistų geriau. Ko gero viskas, ka gali pabandyti ši komanda - išvengti Monake sutriuškinimo.

Rezultato spėjimas: Monaco 3-0 Valenciennes (7.50)