Messi santuoka su futbolu išgyvena krizę?


Barcelona“ klubo žvaigždė Lionelis Messi prarado aistrą futbolui, – sako prieš trisdešimt metų katalonų klubo trenerių štabe dirbęs jo tautietis Angelas Cappa.

L.Messi neseniai sugrįžo po traumos, dėl kurios negalėjo rungtyniauti du mėnesius, ir kol kas nedemonstruoja tokios formos, kuri jam padėjo keturis kartus iš eilės triumfuoti geriausio pasaulio futbolininko („Ballon d‘Or“) rinkimuose.

Praėjusį savaitgalį namuose „Valencia“ ekipai 2:3 pralaimėjusi „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nuo lyderio Madrido „Atletico“ atsilieka trimis taškais. „Barcelona“ Ispanijos čempionate per pastarąsias ketverias rungtynes apskritai sugebėjo iškovoti tik vieną pergalę. O viena pagrindinių nesėkmių priežasčių A.Cappa, kuris buvo Cecaro Luiso Menotti asistentu komandoje 1983-1984 m., įvardijo L.Messi motyvacijos trūkumą.

Norėdamas žaisti futbolą turi jausti beribę aistrą, kokią Messi ir turėjo. Aistra spinduliuodavo Maradona, ją turi turėti ir bet kuris svarbus „Primera“ žaidėjas – ar tai būtų Xavi, ar Iniesta, ar Busquetsas“, – pažymėjo A.Cappa.

Jiems reikia milžiniškos aistros, energijos, kuri kyla iš begalinės meilės futbolui. Bet kai jie žaidė prieš „Valencia“, nebuvo nei to, nei to“, – pastebėjo tokius klubus kaip „Banfield“, „River Plate (Argentina), „Las Palmas“ (Ispanija), „Universidad San Martin“ (Peru) ir kitas ekipas treniravęs strategas iš Argentinos.

L.Messi pastaruoju metu itin trūksta aistros. Jei palygintume, kaip jis rungtyniavo prieš trejus-ketverius metus, jis tada buvo tiesiog pašėlęs. Nežinau, kas nutiko, bet jo džiaugsmas aikštėje vis labiau blėsta...“, – teigė A.Cappa.

Messi prarado meilę futbolui. Jis vis dar yra puikus ir labai talentingas žaidėjas, bet atrodo, kad futbolą yra vedęs jau 15 metų ir ta santuoka jam darosi nuobodi...“, – pastebėjo argentinietis.

L.Messi šį sezoną Ispanijos čempionate sužaidė 15 mačų ir pelnė 9 įvarčius. 2012-2013 m. sezone argentinietis per 32 „Primera“ mačus pasižymėjo net 46 kartus.

Artimiausias „Barcelona“ klubo varžovas Ispanijoje – „Sevilla“ komanda, su kuria L.Messi ekipa išvykoje jėgas išbandys vasario 9 dieną:

Sevilla 6.00, Barcelona 1.53

Visa Ispanijos futbolo čempionato pasiūla