Meksika vs. Kamerūnas: įvarčių galima tikėtis į abiejus vartus


 

Meksika 2.25, lygiosios 3.10, Kamerūnas 3.65

Meksikos rinktinę rinktinę galima vadinti didžiausia pasaulio čempionatų nelaimėle. Ši, kaip ir Bulgarijos nacionalinė ekipa, net šešis kartus vyko namo taip ir neiškovojusi nė vienos pergalės. Meksikiečiai yra daugiausia pralaimėjimų pasaulio čempionatuose patyrusi komanda – net 24.

35-erių emocinis Meksikos rinktinės lyderis Rafaelis Marquezas, kuriam tai ketvirtas pasaulio čempionatas, teigia, kad šįkart viskas gali būti kitaip.

Laimėtas pasaulio U-17 čempionatas ir triumfas Londono olimpinėse žaidynėse privertė kalbėti apie Meksikos futbolo „auksinę kartą“, kuri, pasak R.Maquezo, ir pabandys Brazilijoje sukurti kažką ypatingo.

Subūrėme rinktinę, kuri pajėgi sukurti istoriją, kažką naujo ir ypatingo“, - kalbėjo R.Marquezas.

Pirmasis Meksikos varžovas – Kamerūno rinktinė. Tai bus vos antroji istorijoje šių komandų akistata. Pirmąją – dar 1993 metais – rezultatu 1:0 laimėjo Meksika.

 

2.15 už tai, kad Meksika, žaisdama grupėje su Kamerūnu, Brazilija ir Kroatija, pateks į antrąjį etapą.

 

Kokia atmosfera Kamerūno rinktinėje?

Incidentas, susijęs su Kamerūno rinktine ir nutikęs prieš pat pasaulio čempionatą, turėtų liudyti: atmosfera šioje komandoje nėra gera.

Kamerūno futbolininkai atsisakė sėsti į lėktuvą, kuris rinktinę turėjo nuskraidinti į Braziliją, kol negavo garantijų iš vyriausybės dėl piniginių premijų. Be to, per išlydėtuvių ceremoniją žaidėjai atsisakė priimti nacionalinę vėliavą iš šalies ministro pirmininko.

Volkeris Finke, Kamerūno rinktinę treniruojantis vokietis, aiškino, kad Afrikoje atlygio gavimas už atstovavimą šaliai yra normalus dalykas, ir minėtas incidentas niekaip nepaveikė atmosferos komandoje. Pavyko susitarti, todėl kamerūniečių nuotaikos prieš čempionatą, pasak vokiečio – puikios.

Galima tikėtis įvarčių?

Meksikos ir Kamerūno rinktinės prieš čempionatą sužaidė net po keturis draugiškus mačus. Meksika pradėjo puikiai – 3:0 įvaiktas Izraelis, 3:1 – Ekvadoras. Vis dėlto per paskutiniu du mačus meksikiečiai neįmušė nė karto, 0:1 pralaimėdami ir bosniams ir portugalams.

Kamerūnas pralaimėjo Paragvajui, atsilaikė yprieš vokiečius, įveikė Moldovą ir Makedoniją. Įskaitant šiuos draugiškus mačus, jau spetyneriose rungtynėse iš eilės Kamerūnas muša bent po įvartį.

Ar galima tikėtis įvarčių ir Meksikos – Kamerūno mače? Iš minėtų septynių mačų tik dviejuose pats Kamerūnas išsaugojo sausus vartus (mačai su Makedonija ir Moldova). Kamerūnas turi įvarčių visuomet alkaną Samuelį Eto'o, Meksika – Giovani dos Santosą ir Javierą Hernandezą.

Tiesa, J.Hernandezas, trečias pagal rezultatyvumą visų laikų Meksikos rinktinės žaidėjas, mačą su Kamerūnu trenerio sprendimu pradės ant suolo.

 

2.12 už tai, kad įmuš abi komandos

 

Meksika

 

Kamerūnas

20

FIFA reitingas

56

4-4-2

Tikėtina taktinė schema

4-4-2

Talavera; Moreno, Layun, Reyes, Salcido; Vazquez, Herrera, Giovani dos Santos, Guardado; Pulido, Jimenez.

Tikėtina sudėtis

Itandje; Assou-Ekotto, Djeugoue, Nkoulou, Enoh; Mbia, Song, Moukandjo, Matip; Eto'o, Webo.