Mario Balotelli nurašo anglų šansus pasaulio čempionate


Mario Balotelli pareiškė, kad anglai neturi jokių šansų laimėti pasaulio čempionato, ir šie buvusio „Manchester City“ puolėjo žodžiai, be abejo, netruko atsidurti britų žiniasklaidos puslapiuose.

Nematau Anglijos kaip komandos, galinčios laimėti čempionatą. Jie turi keletą gerų žaidėjų, bet jie nėra rimti konkurentai Italijai“, - kalbėjo Mario.

Nesakau, kad Italijai yra pagrindinė čempionato favoritė, tačiau mes turime nugalėtojų mentalitetą ir didelę patirtį – nemanau, kad Anglija tai turi“.

Mes turime žaidėjų, kurie yra laimėję pasaulio čempionatą. Aš nežinau, ar Anglija bent turi žaidėjų, kurie žinotų ką reiškia žaisti tokių varžybų ketvirtfinalyje“, - toliau žėrė futbolininkas.

 Italija ir Anglija žais vienoje grupėje ir susikaus tarpusavy jau pirmose rungtynėse. Grupėje taip pat – Urugvajus ir Kosta Rika.

Žinoma, gerbsime anglus kaip varžovus. Juolab, kad tai bus pirmos rungtynės, o gera pradžia labai svarbu. Jie turi du tris žaidėjus, kurie mums gali pridaryti bėdų, bet mes esame pasiruošę labai gerai ir planuojame turnyrą pradėti pergale“.

2.50 už tai, kad D grupėje pirmą vietą užima Italija

2.85 – kad Urugvajus

3.10 – kad anglai bus aukščiau visų trijų varžovų

3.00 už tai, kad anglai įveiks italus ir 2.60 už italų pergalę

Tuo tarpu šansai laimėti čempionatą tiek italų, tiek anglų vertinami vienodai – 26.00. Palankiau vertinamos tik Brazlijos, Vokietijos, Ispanijos, Belgijos, Argentinos ir Prancūzijos galimybės.