„Manchester United“ vs. „Liverpool“: dešimt skaičių


„Liverpool“ žaidžia geriausią, o „Manchester United“ – blogiausią sezoną šiuolaikinėje „Premier“ lygoje.

Tad nenuostabu, kad amžinus priešus turnyrinėje lentelėje šiuo metu skiria 11 taškų ir 4 pozicijos.

1) Antrą vietą čempionate užimantis „Liverpool“ klubas turi daugiausia taškų (59) šiame sezono etape (po 28 rungtynių) nuo pat šiuolaikinės „Premier“ lygos įkūrimo (1992 m.). „Unibet“ siūlo 2,85 koeficientą, kad laimės „Liverpool“.

2) Tuo tarpu šeštoje vietoje žengiantis „Manchester United“ – mažiausiai taškų (48) po tiek pat rungtynių. 1,57 koeficientas, kad „Liverpool“ nepralaimės.

3) Tiesa, „Manchester United“ prieš „Liverpool“ namuose laimėjo paskutinius 6 kartus, skaičiuojant visus turnyrus. „Unibet“ siūlo 2,47 koeficientą, kad vėl laimės „Manchester United“.

4) „Liverpool“ įmušė bent vieną įvartį į „Manchester United“ vartus 11 kartų iš eilės. 1,24 koeficientas, kad pelnys ir 12-ą sykį.

5) Maža to, „Premier“ lygoje „Liverpool“ per paskutnius 4 mačus mušė bent po 3 įvarčius. Kad ši serija tęsis, t.y. „Liverpool“ pelnys daugiau nei 2,5 įvarčio, „Unibet“ siūlo net 5,40 koeficientą.

6) „Liverpool“ yra rezultatyviausia „Premier“ lygos komanda (73 įvarčiai). Dar įdomiau, kad „Liverpool“ tik sykį įmušė daugiau įvarčių per visą (!) šiuolaikinės „Premier“ lygos sezoną (2008-2009 m. 77). Pagerinti šį rekordą klubas dar turi 10 rungtynių. 1,55 koeficienatas, kad įvarčiais pasižymės abi komandos.

7) „Manchester United“ į „Liverpool“ vartus namuose įmušė paskutinius 9 sykius. „Unibet“ siūlo 1,18 koeficientą, kad įmuš ir 10-ą kartą.

8) „Premier“ lygoje „Manchester United“ per paskutinius 3 mačus išsaugojo savo vartus „sausus“. 3,60 koeficientas, kad tai pavyks ketvirtą kartą iš eilės. Arba 4,60 koeficienatas, kad „Manchester United“ laimės nepraleidusi „Liverpool“ įvarčio.

9) Šiame „Premier“ lygos sezone „Manchester United“ dar neįmušė nė vieno įvarčio po kontraatakos. „Liverpool“ tai padarė 6 kartus. „Liverpool“ taip pat yra daug pavojingesnė standartinėse situacijose (17 įvarčių prieš 8).

10) „Manchester United“ šiame „Premier“ lygos sezone dar nepraleido nė vieno įvarčio iš 11 m baudinio (1,05 koeficientas, kad ir vėl nepraleis), tačiau „Liverpool“ šiame sezone taip pelnė net 6 įvarčius (8,00 koeficientas, kad pelnys dar vieną).