Manchester United vs. Everton: 10 esminių statistikos faktų


10. Tiek Alexas Fergusonas, tiek Davidas Moyesas, būdami MU treneriais, pralaimėjo savo pirmąsias namų rungtynes Everton ekipai. 5.35 kad Everton laimės.

9. Everton yra daugiausia pralaimėjimų Premier lygoje patyrusi komanda iš visų, šiuo metu žaidžiančių lygoje (299). 1.64 kad 300-asis pralaimėjimas bus patirtas Old Traforde.

8. Per paskutinius penkis tarpusavio susitikimus buvo užfiksuotos tik vienerios lygiosios. 4.10 kad komandos pasidalins po tašką.

7. Roberto Martinezo auklėtiniai pralaimėjo vos vieną iš paskutinių aštuonių mačų išvykose. 2.32 kad nepralaimės ir šįkart. 

6. Everton prarado septynis taškus rungtynėse, kuriose pirmavo - daugiau nei bet kuri kita lygs komanda. 1.17 kad United nepralaimės.

5. Davidas Moyesas analogiškas rungtynes praėjusį sezoną pralaimėjo 0:1. 17.00 kad United vėl pralaimės tokiu rezultatu.

4. Atsakomosiose rungtynėse Goodison Parke Everton praėjusį sezoną laimėjo 2:0. 30.00 kad Everton laimės tokiu rezultatu.

3. Leightonas Bainesas pelnė pirmąjį tų rungtynių įvartį, realizuodamas baudinį pirmajame kėlinyje. 22.00 kad Bainesas ir vėl įmuš pirmasis.

2. Philui Jagielkai tai bus 250-osios rungtynės Premier lygoje. Gynėjas pasižymėjo įvarčiu praėjusios savaitės mače su Liverpool, 22.00 kad įmuš ir į United vartus.

1. Praėjusį savaitgalį Robinas van Persie tapo tik antruoju ne iš Didžiosios Britanijos kilusiu žaidėju (po Dwighto Yorke'o), kuris dviems skirtingiems Premier lygos klubams pelnė 40+ įvarčių. 1.98 kad olandas įmuš mače su Everton.