Manchester United vs. Arsenal: 10 esminių statistikos faktų


1. Arseno Wengero vadovaujamas "Arsenal" FA taurės ketvirtfinalyje žaidžia 11 kartą. Ir kol kas tik kartą iš dešimties nesugebėjo patekti į pusfinalį. Vienintelį kartą A.Wengerą ir "Arsenal" ketvirtfinalyje eliminavo tas pats "Manchester United" klubas – 2011 metais.

 

2. "Arsenal" gina nugalėtojų vardą – praėjusiais metais kanonieriai FA taurę laimėjo finale 3:2 palaužę "Hull City" vienuolikę.

 

3. "Manchester United" paskutinį kartą šiame turnyre triumfavo 2004 metais, o finale nežaidė nuo 2007-ųjų.

 

4Žvelgiant į visą istoriją, šių komandų pasiekimai FA taurės turnyre kone identiški – abi komandos 18 kartų žaidė finale ir abi laimėjo po 11 kartų. Daugiau nei bet kuris kitas klubas.

 

5. "Manchester United" Old Traforde laimėjo devynias iš paskutinių dešimties akistatų su "Arsenal" (9 pergalės, 1 lygiosios).

 

6. Keturiose pastarosiose akistatose su "Arsenal" FA taurės varžybose "Manchester United" nepraleido nė vieno įvarčio.

 

7. Iš paskutinių 15-likos rungtynių su "Arsenal" (visuoe turnyruose) "United" laimėjo 11-lika ir pralaimėjo tik kartą.

 

8.Wayne'as Rooney yra daugiausiai įvarčių (11) į "Arsenal" vartus įmušęs žaidėjas "Premier" lygos varžybose. Ir sugebėjo pasižymėti visuose trijuose tarpusavio mačuose FA taurėje.

 

9. "Arsenal" laimėjo keturias iš paskutinių penkių išvykos rungtynių, įvarčius mušdamas kiekviename mače – 10 įvarčių per 5 mačus.

  

10. Olivier Giroud per paskutines ketverias rungtynes nacionaliniame lygmeny (FA taurė ir Premier lyga) pelnė 5 įvarčius.