„Manchester United“ sieks septintos iš eilės pergalės prieš „Hull City“


Davidą Moyesą prie „Manchester United“ vyriausiojo trenerio vairo pakeitusio Ryano Giggso debiutas buvo sėkmingas – pergalė 4:0 prieš „Norwich“ ekipą. Tačiau po to Old Traforde 0:1 pralaimėta „Sunderland“ ekipai.

Kelios priežastys, kodėl šįkart „Sunderland“ scenarijus neturėtų pasikartoti:

1) Dėl pilvo negalavimų ir nedidelės traumos mačą su „Sunderland“ praleido Wayne'as Rooney. Akistatai su „Hull City“ puolėjas bus pasiruošęs.

2) „Hull City“ laukia FA taurės finalas su Londono „Arsenal“, todėl didžiausias Steve'o Bruce'o dėmesys – būtent šiai dvikovai. „Premier“ lygoje „Hull City“ jau nebeturi dėl ko kovoti, mat vietą kito sezono aukščiausioje Anglijos lygoje ši komanda jau užsitikrino.

3) Išretinta traumų – tokia dabar yra „Hull City“ komanda. Ypač gynėjų grandis. Jamesas Chesteris, Sone Aluko, Allanas McGregoras, Robbie Brady ir Paulas McShane'as ant Old Trafordo vejos tikrai nepasirodys.

4) „Hull City“ dar nė karto nelaimėjo lygos rungtynių Old Traforde – devyni pralaimėjimai, vienerios lygiosios.

5) Skaičiuojant tiek namų, tiek išvykos mačus, „Manchester United“ prieš „Hull City“ laimėjo jau šešis mačus iš eilės. Tiesa, paskutinė akistata, vykusi gruodį, buvo itin atkakli: „raudonieji velniai“ laimėjo 3:2, nors jau 13 minutę turėjo dviejų įvarčių deficitą (0:2).

1.33 už tai, kad „United“ įveiks „Hull City“ ekipą.