„Manchester United“ reikia Lygos taurės


Su kiekvienu pralaimėjimu vis labiau ant Davido Moyeso pykstantys „Manchester United“ sirgaliai gal kiek atlyžtų, jei komanda patektų į Lygos taurės finalą.

Kuo toliau – tuo blogiau. 2014 metus „Manchester United“ pradėjo 4 pralaimėjimais per 5 žaistus mačus.

Anglijos čempionų titulas, kurį prieš pasitraukdamas į pensiją paliko seras Alexas Fergusonas, šiemet jau atrodo nebepasiekiamas, bet blogiausia, kad nuo „raudonųjų velnių“ tolsta ir Čempionų lygos traukinys.

Natūralu, kad pergalių išlepintus sirgalius kankina alkis. Lygos taurė – puikus būdas juos pamaitinti. Tiesa, pirmiausia reikia bent patekti į finalą, o tam – nugalėti „Sunderland“, kuris trečiadienį į „Old Trafford“ stadioną atsiveža vieno įvarčio atsargą.

Prieš dvi savaites „Sunderland“ laimėjo namuose 2:1, kai diskutuotiną 11 metrų baudinį realizavo Fabio Borini. Prieš tai Ryanas Giggsas įsimušė į savo vartus, o rezultatą buvo išlygines Nemanja Vidičius.

Nors Guso Poyeto auklėtiniai „Premier“ lygoje vis dar bando atsispirti nuo dugno, paskutiniu metu, priešingai nuo „Manchester United“, jie išgyvena tikrą pakilimą – iš 10 rungtynių pralaimėjo vos 1.

Visgi favorite ir toliau laikoma „Manchester United“. Ji nepralaimėjo „Sunderland“ klubui namuose nuo 1968 (!) metų, o Lygos taure džiaugėsi tris kartus per paskutinius 8 sezonus.

Savo ruožtu, „Sunderland“ siekia patekti į pirmą taurės finalą net po 22 metų pertraukos.

„Manchester United“ ir D.Moyesą trečiadienį gali pradžiuginti Wayne‘as Rooney arba Robinas van Persie. Abu puolėjai šią savaitę turėjo grįžti į treniruotes, tad tik prieš mačą bus nuspręsta, ar jie gaus žaidimo laiko.

Aišku, kad „United“ nepadės kapitonas N.Vidičius, kuris yra diskvalifikuotas dėl raudonos kortelės, o „Sunderland“ ekipoje klaustukas kabo ties pagrindinio puolėjo Steveno Fletcherio pavarde.