„Manchester United“: pergalių belaukiant


Ant karštos kėdės sėdinčiam „,Manchester United“ strategui Davidui Moyesui dar ne viskas prarasta. Škotas savo klubą į pergales gali grąžinti retai bandytu, bet veikusiu ginklu – į aikštę kartu išleisti ir Robiną van Persie, ir Wayne‘ą Rooney. Tam reikia tik vieno – kad šie futbolininkai pasveiktų.

Šį sezoną „Raudonieji velniai“ Anglijos „Premier“ lygoje patyrė jau šešias nesėkmes ir kol kas rikiuojasi 7-oje vietoje. Šeštadienį D.Moyeso kariaunos laukia mačas namuose su 12-ą vietą užimančia „Swansea City“ ekipa.

Statistika rodo, kad kai aikštelėje žaidžia R.van Persie ir W.Rooney, „Manchester United“ rungtyniauja praktiškai nepriekaištingai. Iš 28 mačų, kai startinėje sudėtyje buvo ir olandas, ir anglas, „Manchester United“ pralaimėjo tik vieną bei per rungtynes vidutiniškai įmušdavo po 2,2 įvarčio. 30-yje mačų, kai aikštelėje nuo susitikimo pradžios buvo tik vienas iš jų (arba nė vieno), čempionų titulą ginanti komanda pralaimėjo net 10 kartų.

Tiesa, dėl R.van Persie šlaunies traumos, patirtos gruodžio pradžioje, D.Moyesas kurį laiką buvo priverstas ieškoti kitų sprendimo būdų. Pranešimai skelbia, jog olandas jau pradėjo treniruotis su komanda, ir labiausiai tikėtina, į aikštę sugrįš dvikovoje su Londono „Chelsea“ kitą savaitgalį.

Pastarąsias dvejas rungtynes praleido ir W.Rooney, kuris pasitempė kirkšnį. Visgi futbolininko trauma nėra rimta ir savaitgalį jis jau turėtų žaisti.

Sugrįžus šioms „Manchester United“ žvaigždėms, treneris pagaliau vėl turės galimybę pasinaudoti patikrintu, kol kas beveik tik į pergales vedusiu ginklu.

R.van Persie Anglijos čempionate per 11 sužaistų mačų pasižymėjo 7 kartus. W.Rooney sąskaitoje – 9 įvarčiai per 16 rungtynių.

Artimiausios „Manchester United“ rungtynės „Premier“ lygoje:

Sausio 11 d. (šeštadienis). „Manchester United“ – „Swansea City“

Sausio 19 d. (sekmadienis). Londono „Chelsea“ – „Manchester United“

Sausio 28 d. (antradienis). „Manchester United“ – „Cardiff City“