Manchester United ant bangos: kris ir Southampton?


 

Lygiosios su West Bromwich, lygiosios su Chelsea ir pralaimėjimas Man City – tokia buvo nesėkminga Manchester United atkarpa spalio antroje pusėje – lapkričio pradžioje.

Bet ji baigėsi su pralaimėjimu miesto derbyje. Po to MU iškovojo keturias pergales iš eilės ir dabar sieks penktosios, kuri leistų pakilti į trečią vietą.

Raudonieji velniai“ pirmadienį svečiuose išmėgins jėgas su čempionato išsišokėle Southampton ekipa, kuri ir yra trečioje pozicijoje, bet pastaruoju metu pradėjo buksuoti. Ji patyrė dvi nesėkmes iš eilės, o per tris dvikovas surinko tik tašką.

Šioje keturiu rungtynių serijoje MU tris pergales iškovojo namuose, bet išvykoje sugebėjo įveikti Arsenal klubą. Old Traforde nugalėjo Crystal Palace, Hull City ir Stoke City futbolininkus.

Per keturis mačus pelnė 8 įvarčius, praleido du. Tik prieš Hull City laimėjo didesniu nei vieno įvarčio skirtumu (3:0).

Wayne'as Rooney ir Juanas Mata šioje serijoje nuo lapkričio 2-osios pelnė po du įvarčius, Robinas van Persie, Marouane Fellaini ir Chrisas Smallingas po vieną, kartą varžovai įsimušė patys.

Anderas Herrera ir Angelis di Maria atliko po du rezultatyvius perdavimus.

Sautamptono ekipai MU paskutinį kartą pralaimėjo daugiau nei prieš 11 metų – 2003-iųjų rugpjūtį. Tai dešimties nepralaimėtų mačų serija, kurioje – net aštuonios Manchester United pergalės.

Tiesa, paskutinės dvi šių komandų akistatos baigėsi lygiosiomis 1:1, o Southampton penkiose rungtynėse iš eilės sugebėjo įmušti į MU vartus.

 

6.75 kas mačas baigsis lygiosiomis 1:1

1.38 kad Southampton sugebės įmušti

2.90 kad Wayne'as Rooney pasižymės įvarčiu