Manchester City vs. Newcastle: 10 esminių statistikos faktų

10. Net keturi paskutiniai Manchester City ir Newcastle mačai baigėsi identiškai - svečių pergalėmis rezultatu 2:0. 81.00 kad Newcastle laimės tokiu rezultatu.

9. Newcastle įveikė City futbolininkus šį sezoną, bet tai buvo Lygos taurės mačas. Padarė tai išvykoje ir laimėjo minėtu rezultatu 2:0. Iki šios pergalės paskutinį kartą City tvirtovėje Newcastle pergalę buvo šventę 2000 metais. 12.00 kad Newcastle ir vėl laimės.

8. Šešeriose paskutinėse tarpusavio rungtynėse įvarčius mušdavo tik viena komanda. 1.67 kad šįkart pasižymės abi komandos.

7. Pergalė 4-1 prieš Stoke vienuolikę nutraukė penkių nelaimėtų City rungtynių seriją - tai buvo prasčiausia City atkarpa nuo 2008 metų gruodžio. 3.90 kad City nelaimės šių rungtynių.

Kaip Newcastle išvykoje šį sezoną įveikė City ekipą 2-0:

6. Sergio Aguero mače su Stoke pelnė du įvarčių ir sezono įvarčių kraitį padidino iki 21. 3.25 kad argentinietis pirmas pelnys įvartį.

5. Trejos iš pastarųjų ketverių Newcastle lygiųjų baigėsi rezultatu 1-1, įskaitant ir du paskutinius mačus. 10.50 kad Mančesteryje bus užfiksuotos lygiosios 1-1.

4. Papissas Cisse Premier lygoje šį sezoną pelnė 10 įvarčių: tai 32% visų Newcastle įvarčių. Šis puolės įmušė ir praėjusios savaitės mače su Crystal Palace. 5.10 kad Cisse įmuš Mančesteryje.

3. Newcastle jau tris mačus iš eilės pirmasis įmuša įvartį, o City pirmasis praleido įvartį keturiuose iš paskutinių penkių mačų. 3.95 kad Newcastle pirmasis išsiverš į priekį.

2. Wilfriedas Bony gali debiutuoti City gretose. Atstovaudamas Swansea, šį sezoną šis futbolininkas per 16 rungtynių pelnė 9 įvarčius. 1.77 kad Bony pavyks įmušti.

1. Newcastle šį sezoną pelnė 31, bet tik 9 pirmuosiuose kėliniuose. 3.35 kad Newcastle šįkart pasižymės iki pertraukos.