„Manchester City“ vs. „Barcelona“: penki faktai


Manchester City 2.95, lygiosios 3.55, Barcelona 2.40

Be jokios abejonės didžiausią intrigą kels milžinų „Manchester City“ ir „Barcelona“ akistata. Pirmoji kova jau šį antradienį vyks Anglijoje, o atsakomasis mūšis – kovo 12 d. Ispanijoje.

– „Manchester City“ į Čempionų lygos aštuntfinalį pateko pirmą kartą, o „Barcelona“ paskutinius šešis (!) sezonus žaidė bent pusfinalyje. Tiesa, vien šiame Čempionų lygos sezone „Manchester City“ surinko daugiau taškų (15), nei per du (13) iki tol žaistus kartu sudėjus.

– Tai bus pirmasis oficialus „Manchester City“ ir „Barcelona“ mačas. Prieš tai šie klubai žaidė tik draugiškose rungtynėse. Beje, dvejas paskutines laimėjo „Manchester City“.

– Abu klubai šiame sezone dar neiškrito nė iš vieno turnyro, kuriame žaidė. Be Čempionų lygos „Manchester City“ vis dar kovoja Anglijos čempionate (3 vieta), Lygos (finalas) ir FA taurės (ketvirtfinalis) turnyruose, o „Barcelona“ – Ispanijos pirmenybėse (1 vieta) ir „Copa del Rey“ (finalas) varžybose.

„Barcelona“ vyr. treneris Gerardo Martino neturi rūpesčių dėl auklėtinių traumų. Pasveiko ir Neymaras. Tuo tarpu „Manchester City“ strategas Manuelis Pellegrini turės verstis be puolimo lyderio Sergio Aguerro, diskvalifikuoto Jameso Milnerio, traumuoto Matija Nastasičiaus. Tiesa, sugrįžo Samiras Nasri ir Fernandinho.

„Manchester City“ savo sudėtyje turi keturis ispanus – Javi Garcia, Jesusą Navasą, Alvaro Negredo ir Davidą Silvą. Dar 4 žaidėjai į klubą atvyko būtent iš Ispanijos čempionato, kaip ir vyr. treneris M.Pellegrini. Maža to, 2003-2010 m. „Barcelona“ klube direktoriumi dirbęs Txiki Begiristainas tokias pat pareigas šiuo metu užima „Manchester City“ ekipoje. „Barcelona“ komandoje nėra nė vieno anglo, bet „Premier“ lygoje praeityje yra žaidę 3 futbolininkai.