„Manchester City“ strategas kratosi favoritų vardo


Anglijos „Premier“ lygoje žibanti „Manchester City“ net 14-oje žaistų rungtynių šį sezoną įmušė keturis ir daugiau įvarčių, tačiau komandos treneris Manuelis Pellegrini ir toliau išlieka kuklus.

Triuškinančią pergalę 5:1 trečiadienį prieš „Tottenham Hotspurs“ iškovojęs Mančesterio klubas laikomas vienu pagrindinių favoritų laimėti Anglijos čempionatą. „Per anksti mus vadinti favoritais – dar liko sužaisti daug mačų“, - ramina M.Pellegrini.

„Jei mes žaisime taip, kaip žaidžiame dabar, mes turėsime šansus triumfuoti, tačiau dar anksti apie tai kalbėti“, - pabrėžė jis.

„Esu toks laimingas dėl mūsų pergalės ir kaip žaidėme. Rezultatas nėra svarbiausias, svarbiausia – kaip mes žaidžiame. Mėgaujamės žaidimu. Didžiuojuosi būdamas „Manchester City“ klubo dalimi“, - džiaugėsi komandos kapitonas Vincentas Kompany.

Tiesa, komandos trenerių štabui nerimą kelia Sergio Aguero trauma. 26-ąjį įvartį per 50 „Premier“ lygoje žaistų rungtynių pelnęs S.Aguero triuškinančiame mače prieš „Hotspurs“ susižeidė kelį. Kol kas neaišku, kiek laiko puolėjas iš Argentinos negalės sportuoti.

„Sergio yra aukščiausios klasės žaidėjas, tačiau mes nekuriame viso žaidimo tik per jį vieną. Tikimės, jog jį tinkamai galės pakeisti Stevanas Jovetičius, o Sergio netrukus sugrįš“, - kalbėjo M.Pellegrini.

„Manchester City“ su 53 taškais rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyro lentelės vietoje. Artimiausias jo persekiotojas – Londono „Arsenal“ turi 52. Londono „Chelsea“ su 50 taškų žengia trečia. Būtent su „Chelsea“ ekipa „Manchester City“ susitiks vasario 3 dieną (pirmadienį). 

Manchester City 1.87, lygiosios 3.60, Chelsea 4.40