MADONNINOS DERBIS: INTER VS. AC MILAN


Inter 2.85, lygiosios 3.30, Milan 2.60

Galima pralaimėti karą, bet ne šį mūšį. Milano „Inter“ ir „AC Milan“ kautynėse nuo seno tvyro ypatinga atmosfera.

Vien tai, kad abu šie klubai rungtyniauja „San Siro“ stadione, šį derbį paverčia ypatingu – abi komandos dėl pergalės kaunasi lyg namuose.

181-asis Italijos čempionatų istorijoje Madonninos derbis – taip vadinamas „Inter“ ir „AC Milan“ mūšis – sekmadienį nepraras savo žavesio, nes ištikimiausi „Inter“ sirgaliai bus įleisti į „Curva Nord“ tribūną, nepaisant netinkamų šūkių rungtynėse su „Napoli“.

Tiesa, abu klubai turės nuostolių. Nominalių šeimininkų, „Inter“ ekipos, gretose nežais dėl raudonos kortelės diskvalifikuotas Ricky Alvarezas bei traumuoti Diego Milito ir Walteris Samuelis.

Savo ruožtu „AC Milan“ turės verstis be Robinho, Valterio Birsos ir Stephano El Shaarawy.

Walterio Mazzarri treniruojamas „Inter“ šalies čempionate negali laimėti keturis kartus iš eilės. Penktą vietą užimantys „Nerazzurri“ nuo lyderio Turino „Juventus“ atsilieka 15 taškų, o nuo Čempionų lygos vietos – aštuoniais.

Massimiliano Allegri vaovaujamų „Rossoneri“ situacija dar blogesnė – 13 vieta ir net 17 taškų skirtumas iki Čempionų lygos vietos. Tiesa, „AC Milan“ paskutiniu metu nustojo ristis žemyn – šalies čempionate nepralaimi 5 rungtynių.