Liverpulio derbis – iššūkis „Everton“ klubui


Po pertraukos, skirtos nacionalinių rinktinių varžyboms, į stadionus grįžta Anglijos „Premier“ lygos kovos. Ir grįžta didžiulį ažiotažą keliančiu Liverpulio derbiu – „Everton“ namie priims „Liverpool“ klubą.

Nors po praėjusio sezono „Everton“ ekipą paliko keletas pajėgių futbolininkų, į „Manchester United“ perėjo treneris Davidas Moyesas, komanda vis tiek žaidžia itin aukšto lygio futbolą.

„Everton“ (20 taškų, 6 vieta) per 11 turų patyrė vos vieną pralaimėjimą. Tiesa, Roberto Martinezo auklėtiniai dabar kiek stabtelėjo ir abi pastarąsias dvikovas baigė lygiosiomis.

Nuostabiai šiame čempionate rungtyniauja ir „Liverpool“ (23 taškai, 2 vieta), savo gretose turintis du rezultatyviausius lygos žaidėjus – Luisą Suarezą ir Danielį Sturridge'ą. Abu puolėjai pasižymėjo po 8 kartus.

Žvelgdami į istorją, favoritu turėtume vadinti „Liverpool“. Nors pastarosios dvejos „Liverpool“ ir „Everton“ akistatos baigėsi lygiosiomis, per paskutines 16 tarpusavio dvikovų „Everton“ šventė vos dvi pergales.

„Liverpool“ savo principiniams varžovams nepralaimi jau šešių mačų iš eilės. „Unibet“ siūlo 2.50 koeficeintą už „Liverpool“ pergalę, 2.92 – už „Everton“ pergalę, bei 3.35 – už lygiąsias.