„Liverpool“ vs. „Sunderland“: ar pavyks Brendono Rodgerso kariaunai pratęsti savo pergalių seriją?

Jeigu šiandien „Liverpool“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveiks „Sunderland“ futbolininkus, nuo čempionato lyderių Londono „Chelsea“ juos skirs vos vienas taškas. Čempionatas eina į pabaigą, tad kiekvienas mačas dabar yra ypatingai svarbus.

Brendono Rodgerso treniruojami „Liverpool“ futbolininkai 2014-aisiais Anglijos „Premier“ lygoje dar nėra patyrę nė vieno pralaimėjimo. Paskutinį kartą „raudonieji“ nacionalinėje lygoje suklupo 2013-ųjų metų gruodžio 29-ąją, išvykos rungtynėse su Londono „Chelsea“.

„Liverpool“ klubas laimėjo 10 iš 11 paskutinių žaistų rungtynių savo stadione. „Raudonieji“ laimėjo šešias iš eilės Anglijos „Premier“ lygos rungtynes bei mače su „Sunderland“ sieks šią seriją pratęsti iki septynių.

„Liverpool“ ekipa per 30 sužaistų mačų įmušė 82 įvarčius - vidutiniškai 2,7 įvarčio per rungtynes (geriausias rezultatas lygoje). „Raudonieji“ per paskutinias 11 namų rungtynių net 9 kartus mušė 3 ar daugiau įvarčių. „Unibet“ siūlo 1,62 koef., kad „raudonieji“ pelnys daugiau nei 2,5 įvarčio.

Liverpulio klubas iš paskutinių 11 mačų 10 sykių laimėjo tiek pirmąjį kėlinį, tiek rungtynes (pusė rungtynių/pagrindinis laikas). „Unibet“ siūlo 1,4 koef., kad „Liverpool“ laimės pirmąjį kėlinuką bei rungtynes.

Pirmajame abiejų ekipų susitikime rezultatu 3:1 pergale džiaugėsi svečiai iš Liverpulio. Tada du kartus pasižymėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas – Luisas Suarezas bei vieną įvartį pridėjo Danielis Sturridge’as.

Paskutinį kartą Liverpulio klubas Anglijos „Premier“ lygos trofėjų į viršų kėlė dar 1990-aisiais, tad šiame sezone atsiradusi proga yra puiki galimybė nutraukti 24-erius metus trunkantį badą. „Unibet“ siūlo 4,25 koef., kad „Liverpool“ taps Anglijos „Premier“ lygos čempionu.