Lietuva vs. Anglija: 10 esminių statistikos faktų

10. Iškovojusi pergalę Anglija taptų vienintelę komanda, kuri Euro 2016 atrankoje laimėjo visas žaistas rungtynes. 1.33 kad anglai Vilniuje laimės.

9. Per devynias pergalingas rungtynes Roy'aus Hodgsono vyrai mušė po 3,1 įvarčio per rungtynes. 5.60 kad anglai Vilniuje pelnys daugiau nei 3,5 įvarčio.

8. Anglija E grupėje praleido vos 3 įvarčius. Tik Rumunija (2) atrankos cikle gali pasigirti geresniu rezultatu.  1.58 kad lietuviai nesugebės įmušti.

7. Anglija įveikė Lietuvą pirmose tarpusavio rungtynėse rezultatu 4:0. Šis mačas, vykęs Wembley stadione kovą, vienintelė šių rinktinių tarpusavio akistata per visą istoriją. 16.00 kad anglai laimės tokiu pat rezultatu.

6. Harry Kaney'as pirmame mače pasirodė po keitimo ir pelnė įvartį. Tai vienas iš trijų įvarčių, kuriuos Tottenham puolėjas yra įmušęs atstovaudamas rinktinei. Visus juos Kane'as įmušė į aikštę žengdamas nuo atsarginių suolo. Dar nėra įmušęs, kai rungtynes pradeda starto sudėtyje. 8.00 kad Kane'as Vilniuje pelnys ne mažiau dviejų įvarčių.

England v Estonia - UEFA EURO 2016 Qualifier : News Photo

5. Anglija per paskutines 276 žaidimo minutes pelnė 11 įvarčių ir nepraleido nė vieno.  1.82 kad anglai laimės nepraleidę įvarčio.

4. Lietuva trejas rungtynes iš eilės praleidžia lygiai po vieną įvartį. 5.80 kad lietuviai pralaimės 0:1.

3. Theo Walcottas pelnė pirmąjį Anglijos rinktinės įvartį pastarosiose rungtynėse su Estija. Penktadienį vykusį mačą anglai laimėjo 2:0. Tai buvo jau septintasis Arsenal puolėjo įvartis šį sezoną, tiek žaidžiant klube, tiek rinktinėje. 4.50 kad Walcottas įmuš pirmą įvartį.

2. Lietuva pirmoji įmušė įvartį tik dvejose iš paskutinių septynių rungtynių. 4.40 kad Lietuva pelnys įvartį pirmajame kėlinyje.

1. Raheemas Sterlingas Anglijos rinktinėje yra sužaidęs 17 rungtynių ir pelnęs 2 įvarčius - abu šiais metais.  3.05 kad Sterlingas LFF stadione įmuš bent kartą.