Lažybos dėl gražiausio 2014-ųjų įvarčio: 3 finalininkai ir kiti dėmesio verti smūgiai


2014-aisiais regėjome išties įspūdingų įvarčių.

Pradedant Robino van Persie skrydžiu ir smūgiu galva pasaulio čempionate, baigiant neįtikėtinais Stephanie Roche įgūdžiais ir įvarčiu atstovaujant Peamount United. Įvairaus lygio varžybose buvo pelnyta nuostabių įvarčių.

Šie du įvarčiai pateko tarp trijų finalininkų, pretenduojančių į FIFA Puskas 2014 apdovanojią. Prestižinį prizą, įteikiamą gražiausio metų įvarčio autoriui. Vis dėlto Kolumbijos žvaigždė Jamesas Rodriguezas šiemet yra favoritas pasiglemžti šį apdovanojimą..

 

FINALININKAI

1. ROBINAS VAN PERSIE (Olandijos rinktinė) - 5.50

Koks tai įvartis! Aukštas Daley Blindo perdavimas iš kairiojo atakos flango ir nestandartinis Van Persie sprendimas ataką užbaigti vieninteliu prisilietimu. Tai buvo labai netikėta.

 

 

2. JAMESAS RODRIGUEZAS (Kolumbijos rinktinė) - 1.40

Turbūt taip niekada ir nesužinosime, dėl kokios priežasties Jamesas Rodriguezas nebuvo paskelbtas geriausiu pasaulio čempionato žaidėju. Kolumbietis Brazilijoje žibėjo visu ryškumu, o jo įvartis į Urugvajaus vartus ant kojų pakėlė visus:

 

3. STEPHANIE ROCHE (Peamount United) – 4.25

Trys prisilietimai prie kamuolio, kurių Roche niekada nepamirš. Pirmuoju suvaldė sudėtingą kamuolį, antruoju pasitaisė jį smūgiui, o trečiuoju iššovė it iš patrankos. Pasakiška!

 

Kiti įvarčiai, pretendavę į trejetuką...

TIMAS CAHILLAS (Australijos rinktinė)

Kai atrodė, kad olandai kontroliuoja žaidimą… BŪM! - sprogstantis buvusio Everton žaidėjo smūgis ir 1:1.

 

DIEGO COSTA (Atletico Madrid)

Nuojauta, atletiškumas ir techniniai įgūdžiai. Viskas susidėjo į šį nuostabų brazilo/ispano įvartį.

 

CAMILLO SANVEZZO (Vancouver Whitecaps)

Visi mėgsta įvarčius, pelnytus "žirklėmis", bet šis buvo pelnytas tarsi iš niekur... Wow!

 

MARCO FABIANAS (Cruz Azul)

Nepriekaištingas pirmas prisilietimas prie kamuolio, sukimasis į baudos aikštelę ir kone tobulas "balionas" į viršutinį vartų kampą. Primena legendinį Glenno Hoddle'o įvartį. Nepamirštama!

 

HISATO SATO (Hiroshima)

Vienas iš tų bjaurių smūgių, kurį retai pamatysi virstančiu įvarčiu. Bet kai viskas pavyksta - įvartis būna tikras gražuolis.

 

PAJTIMAS KASAMI (Fulham)

Įvartis, po kurio galima baigti karjerą. Kartą tokį įmušus, niekada nepavyks to pakartoti. Spurtoju baudos aikštelės kraštu, priimi kamuolį ant krūtinės ir paleidi jį į tolimą vartų kampą pernelyg nesitaikydamas. Net jei ir atsitiktinis, tai stulbinantis įvartis!

 

ZLATANAS IBRAHIMOVIČIUS (Paris Saint-Germain)

Tai tipiškas Zlatanas. Kamuolys jau už jo ir galimybė smūgiuoti, atrodo, jau iššvaistyta, bet mįslingasis švedas tik jam suprantamu būdu sugeba ne tik kamuolį pasiekti, bet ir nukreipti jį į vartus. Magiška.

LAŽINKITĖS, KAS LAIMĖS PUSKO APDOVANOJIMĄ