Kolumbija vs. Urugvajus: 10 esminių statistikos faktų

10.Tai bus 39-osios Kolumbijos ir Urugvajaus tarpusavio rungtynės. Urugvajaus sąskaitoje 18 pergalių, 11 kartų laimėjo Kolumbija, 9 lygiosios. 4.25 kad laimės Urugvajus.

9. Urugvajus laimėjo ketverias iš paskutinių penkerių rungtynių, trejas iš paskutinių ketverių, žaidžiant su Pietų Amerikos komandomis. 1.89 kad po 90 minučių rezultatas bus Urugvajaus naudai arba lygus.

8. Paskutinį kartą šios komandos buvo susitikusios pasaulio čempionato atrankoje 2013 metais. Tąsyk 2:0 laimėjo Urugvajus. 20.00 kad šįkart mačas baigsis identiškai.

7. Kolumbija urugvajiečius įveikė tik kartą per paskutinius aštuonis mačus, bet tai padarė solidžiai - atrankos rungtynėse namuose laimėjo 4:0.  Tiesa, tuomet savo gretose turėjo Radamelį Falcao, kuris jau antrą minutę pelnė įvartį. 1.96 kad Kolumbija įveiks Urugvajų per pagrindinį laiką.

6. Paskutiniuose keturiuose mačuose, kai Kolumbija įveikė Urugvajų, kolumbiečiai nepraleido nė vieno įvarčio. 2.20 už tai, kad Kolumbija išsaugos vartus sausus.

5. Kolumbija bent įvartį mušė visose šešeriose paskutinėse rungtynėse ir mažiausiai du - paskutinėse penkeriose. 4.20 kad Kolumbija pelnys daugiau nei 2,5 įvarčio.

4. 11 iš 33 Urugvajaus smūgių šiame čempionate atliko diskvalifikuotas Luisas Suarezas. 3.70 kad įvarčiu pasižymės Edinsonas Cavani, įvarčiu kol kas pavertęs vieną iš aštuonių savo smūgių.

3. Jamesas Rodriguezas mušė įvartį visuose trijuose pasaulio čempionato mačuose. 3.70 kad "Monaco" kolumbietis vėl pasižymės.

2. Urugvajus penkeriose paskutinėse rungtynėse pirmasis pelnė įvartį. 2.33 kad tai nutiks ir šįkart.

1. Per paskutines devynias tarpusavio akistatas Urugvajus ir Kolumbija tik kartą sužaidė lygiosiomis. 3.40 kad prireiks pratęsimo.