Kodėl Liverpool neturėtų pirkti Mario Balotelli


Mario Balotelli yra parduodamas už 17,5 mln. svarų. Skamba kaip sėkmingiausias amžiaus sandoris, ar ne? Hmm... Nesu dėl to tikras.

Žinoma, Liverpool susidomėjimas AC Milan žvaigžde yra visiškai suprantamas. Jiem trūksta įvairesnių opcijų puolime ir aukščiausios klasės keitimo Danieliui Sturridge'ui. Normalu, kad Čempionų lygos klubas nori žaidėjo, jau įrodžiusio, kad gali mušti įvarčius pačiame aukščiausiame lygyje.

Balotelli per 86 mačus Milan Inter klubui pelnė 24 įvarčius. 30 įvarčių per 80 rungtynių įmušė atstovaudamas Manchester City. Dabartiniam savo darbdaviui pelnė 30 įvarčių vos per 54 rungtynes. Skaičiai rodo jo progresą.

Tačiau visi žino, kad skaičiai apie Mario Balotelli nepapasakoja nė ketvirtdalio.

Savaitės pradžioje pasirodė kalbos, kad Brendanas Rodgersas italą nori įsigyti nuomos teisėmis, tačiau pasiūlymas buvo atmestas, nes Liverpool norėjo, kad "blogo elgesio atveju" galėtų grąžinti puolėją atgal į Milaną.O "blogo elgesio atvejų", kurie nedaro garbės ir klubo vardui, Balotelli karjeroje pasitaiko labai dažnai. Nenuostabu, kad AC Milan iš tokio Liverpool pageidavimo tik pasijuokė.

Dabar jau kalbama, kad Balotelli į Anfieldą gali persikelti kaip visavertis pirkinys. Prasta idėja.

Problema, kurią įžvelgiu, nėra taip labai susijusi su Balotelli kaip asmenybe. Taip, jis truputį nučiuožęs, ir, taip, jis yra atlikęs daugybę netikėtai kvailų poelgių, kurie 24 metų vaikinui nedera. Nors šiaip jis yra visai malonus jaunas vaikinas.

Kiek neįprastas charakteris nėra priežastis atsisakyti žaidėjo, kuris gali žaisti neįtikėtinai aukštame lygyje.

Priežastis, kodėl neverta jo pirkti - pernelyg dažnai jis nesistengia taip, kaip turėtų. Aikštėje jis - mįslė, kuria tiesiog negalima pasitikėti ar kažką patikėti.

Iš šono žiūrint, Brendanas Rodgersas Anfielde sukūrė puikią komandinę dvasią.  has built a wonderful team ethic at Anfield. Visi įmanomi susikaldymai komandoje buvo likviduoti, ir dabar komanda atrodo kaip kumštis.

Dėka jo sugebėjimo rasti priėjimą prie kiekvieno žaidėjo, kiekvienas Liverpool komandoje dabar stumia tokį svorį, kokį yra pajėgus išstumti. Praėjusį sezoną komandoje nebuvo slunkių, kurie temptų komandą žemyn.

Aš pats esu žaidęs komandose, kurios tokių žaidėjų turėdavo. Nepaisant to, kad komandos draugai gerbia išskirtiniu talentu apdovanotus žaidėjus, jei futbolininkas nesugeba daryti tai, ko reikia komandai - atsiranda didelių problemų.

Kiekvienas toks epizodas blaško kitus žaidėjus, atsiliepia jų žaidimui, ir galiausiai viskas persiduoda atmosferai persirengimo kambaryje,

Kiek kartų Balotelli yra jus suerzinęs kaip futbolo gerbėją? Atsainus vaikštinėjimas aikštėje, tarsi tai, kas vyksta aplink, nėra jo rūpestis - jau tai yra už normos ribų.

Kiek kartų jis šokiravo jus savo kvailais poelgiais? Jo laukinis polinkis lygiose vietose, kai komandai jo labiausiai reikia, užsidirbti raudonas korteles tapo toks įprastas, kad ne nebekeliame klausimo "jei", keliame - "kada?".

Jei tai jus erziną kaip sirgalių, įsivaizduokite, kaip tai siutina komandos draugus. Buvimas žmogaus, kuriuo negalima pasitikėti, kurią nesveiką ir nesantaikos pilną atmosferą.

Niekas neabejoja, kad šis vaikinas gali puikiai užbaigti atakas. Jis taip pat yra vienas geriausių pasaulyje baudinių realizuotojų. Jei būčiau Liverpool bosas, palinkėčiau Balotelli geros kloties. Rizika smarkiai atsveria galimą naudą.

Atrodo labai pigu įsigyti tokių sugebėjimų žaidėją už 17,5 mln. svarų. Bet kaina, kurią gali tekti sumokėti siekiant atkurti vienybę persirengimo kambaryje, yra žymiai didesnė.

Rodgerso vietoje, leisčiau kažkam kitam rizikuoti ir bandyti sutvarkyti šį žaidėją.

 

Ar Liverpool užims vietą Premier lygos ketvertuke? Lažinkis!