Kodėl „Barcelona“ rezultatai nesuprastės be Lionelio Messi?


Geriausio žaidėjo pasaulyje (ketverius metus iš eilės!) netektis būtų smūgis bet kokiam klubui. Tačiau „Barcelona“ turi ne vieną atsarginį variantą, kaip tas 6–8 savaites ne tik išgyventi, bet ir neprarasti turimų pozicijų be lyderio Lionelio Messi.

Šeši faktai, kodėl „Barcelona“ žaidimas nesuprastės:

  • Tai jau trečias kartas šiemet, kai L.Messi iš rikiuotės iškrenta dėl pakinklinės sausgyslės. „Barcelona“ klubui tai nebėra šokas ar naujiena.

  • Paskutiniai L.Messi pasirodymai jau kėlė abejonių. Jis neįmušė nė vieno įvarčio penkiuose „La Liga“ mačuose iš eilės, o tai blogiausia serija per beveik šešerius metus, kai L.Messi šalies čempionate nemušė aštuonis mačus iš eilės.

  • 2013-iaisiais, žaisdama be L.Messi, „Barcelona“ laimėjo visus 9 mačus. Kartu su L.Messi pergalių procentas nukrito iki 61,9 – 26 laimėjimai iš 42 galimų.

  • Čempionų lygoje „Barcelona“ jau pateko į ketvirtfinalį, kuriame žais tik vasario viduryje. L.Messi iki to laiko spės ne tik pasveikti, bet ir įgyti tinkamą sportinę formą.

  • „Barcelona“ (37) pirmauja Ispanijos čempionate, kol kas praradusi tik 2 taškus iš galimo maksimumo, ir be L.Messi neturės žaisti nė su vienu iš artimiausių persekiotojų – Madrido „Atletico“ (34) ar Madrido „Real“ (31).

  • L.Messi (8 įvarčiai + 4 rezultatyvūs perdavimai) netektį sumažins puikiai „Barcelona“ komandai pritapęs naujokas Neymaras (4+7) ir naujojo trenerio Gerardo Martino atgaivinti Alexis Sanchezas (7+2) bei Cescas Fabregasas (4+7).