KAS PAKEIS NEMANJA VIDIČIŲ?


Nuo 2006 metų „Manchester United“ ekipai atstovaujantis serbas Nemanja Vidičius paskelbė, kad vasarą, kai pasibaigs kontraktas, paliks „raudonųjų velnių“ gretas.

Kuo Davidas Moyesas pakeis vieną gynybos grandies lyderių? Štai keturi galimi kandidatai:Philas Jagielka

Šalis: Anglija

Klubas: „Everton“ (Anlgija)

Amžius: 31

Vienas svarbiausių Davido Moyeso karių „Everton“ laikais, 31-erių gynėjas, esantis karjeros pike. Jei „Everton“ neprasimuš į Europos turnyrus, greičiausiai paliks klubą. Ne žvaigždė, tačiau solidumo „United“ gynybai suteiktų. Rinkos vertė (pagal transfermarkt.com): 7,5 mln. svarų.

 

 

Joleonas Lescottas

Šalis: Anglija

Klubas: „Manchester City“ (Anlgija)

Amžius: 31

Būtent D.Moyesas šį anglą pardavė „Manchester City“ klubui už 22 mln. svarų. 32-ejų J.Lescotto kontraktas baigiasi vasarą, tad „United“ jį galėtų persivilioti be jokio mokesčio. Paties J.Lescotto perėjimas iš vienos Mančesterio komandos į kitą nepadarytų mėgtsamiausiu žmogumi „žydrųjų“ gerbėjų gretose, tačiau futbole tokie perėjimai tau tapo įprasti. Rinko vertė: 7,0 mln. svarų.

 

 

Federico Fernandezas

Šalis: Argentina

Klubas: „Napoli“ (Italija)

Amžius: 24

Reguliariai Argentinos rinktinės sudėtyje (23 rungtynės) žaidžiantis centrinis gynėjas dar tik artėja prie savo karjeros piko, todėl būtų puiki investicija į ateitį. Žaidėjas, aplink kurį būtų galima lipdyti visą gynybos grandį. Praėjęs sezonas, nuomos teisėmis praleistas „Getafe“ klube, tik paaštrino F.Fernandezo įgūdžius. Žinia apie šio argentiniečio įsigijimą, tikėtina, itin pradžiugintų „United“ fanus. Rinkos vertė: 4 mln. svarų.

 

Dejanas Lovrenas

Šalis: Kroatija

Klubas: „Southampton“ (Anlgija)

Amžius: 24

„Premier“ lygos naujokas, bet jau spėjo atkreipti dėmesį. Sužibėjęs ir Old Traforde, kur „Southampton“ su „United“ sužaidė lygiosiomis, ir pergalingame mače su „Liverpool“, kai pats D.Lovrenas pelnė įvartį. 20 mln. svarų, kuriuos tektų pakloti už kroatą, galbūt atbaidys D.Moyesą, bet jei „United“ strategas šiam sandoriui pasiryžtų, „raudonieji velniai“ gautų tikrą gynybos grandies lyderį, galinti lygiaverčiai pakeisti N.Vidičių. Rinkos vertė:  12 mln. svarų.

 

Thomas Vermaelenas

Šalis: Belgija

Klubas: „Arsenal“ (Anglija)

Amžius: 28

„Arsenal“ klube paliktas kiek nuošaly dėl sėkmingo Pero Mertesackerio-Laurento Koscielny tandemo, tad galbūt – laikas belgui judėti? Pasekti Robino van Persie pėdomis? „Arsenal“ galbūt nenorės sustiprinti vieno iš pagrindinių varžovų, bet juk kartą tai jau padarė...  Rinkos vertė:  14 mln. svarų.


Anglijos Premier lygos lažybos