Kas keliaus į Čempionų lygos finalą: Juventus šansai


Turino "Juventus"

- varžovas: Madrido "Real"

- po pirmųjų rungtynių pirmauja 2:1

- užtenka lygiųjų

- pralaimės neįmušę – į finalą nepateks

 

"Juventus" identiškoje situacijoje (2:1 po pirmųjų rungtynių namuose) Čempionų lygoje buvo dukart – 1998-99 m. su "Olympiacos" ir šį sezoną su "Borussia". Abu kartus "Juventus" išsikapstė.

Išsikapstyti Madride nebus lengva. Labai svarbu italams patiems įmušti, mat tikėtis, kad "Real" neįmuš – naivu. O ispanams užtektų ir vieno įvarčio.

Keturiuose paskutiniuose tarpusavio mačuose, vykusiuose nuo 2009-ųjų, įvarčius mušdavo abi komandos. Tai gera tendencija Turinui. "Juventus" sugebėjo įmušti per trejas paskutines viešnages Madride.

Balandį "Juventus" nesugebėjo įmušti išvykose žaisdama su "Monaco" ir "Parma", tačiau per paskutines 17-lika išvykos rungtynių "Juventus" neįmušė vos trejose (įskaitant ir minėtus mačus).

Jau septynis mačus iš eilės, žaisdama su "Real", "Juventus" įvartį muša pirmajame kėlinyje. Keturius iš apskritai paskutinių penkių savo įvarčių "Juventus" pelnė pirmajame kėlinyje. 

Gera žinia "Juventus" ekipai ta, kad į rikiuotę grįžo nuo kovo vidurio nežaidęs Paulis Pogba. Didžiųjų Anglijos ir Ispanijos klubų geidžiamas saugas šį sezoną pelnė 8 įvarčius. Be jo "Juventus" žaidė 11 rungtynių, iš kurių laimėjo 8 (W8 D1 L2). 

1.58 kad Juventus sugebės Madride įmušti