Kas keliaus į Čempionų lygos finalą: Bayern šansai


Miuncheno "Bayern"

- varžovas: "Barcelona"

- po pirmųjų rungtynių atsilieka 0:3

- reikia mušti mažiausiai 3 įvarčius

- jei "Barsa" įmuša, vokiečiams 4 įvarčių neužtenka

 

Intriga grįžtų, jei "Bayern" sugebėtų įmušti greitą įvartį. Ketvirtfinalyje "Porto" ekipai "Bayern" pralaimėjo 1:3, bet atsirevanšavo 6:1. Kaip sako Pepas Guardiola, jo komanda gali per 20-25 minutes viską apversti aukštyn kojomis.

8 iš paskutinių 11-likos savo įvarčių "Bayern" pelnė pirmajame kėlinyje. Tai sako, kad greito įvarčio galime sulaukti. Vis dėlto akivaizdu, kad "Bayner" krizėje.

Po to, kai pralaimėjo "Borussia" ekipai Vokietijos taurės finale, "Bayern" pralaimėjo dar tris mačus iš eilės, įskaitant rungtynes Barselonoje, ir per juos nepelnė nė vieno įvarčio. Iki šiol per dvejus metus P.Guardiolos vadovaujamas "Bayern" nė karto nebuvo pralaimėjęs dviejų mačų iš eilės.

"Bayern" šį sezoną Čempionų lygoje, žaisdamas namuose, visuomet įmušdavo. Pastarosiose dviejose namų rungtynėse – su "Šachtar" ir "Porto" – pasižymėjo net 13 kartų.

Tiesa, nereikia pamiršti, kad Davidas Alaba, Arjenas Robbenas ir Franckas Ribery – vis dar traumuoti, o "Barcelona" nėra "Šachtar" ar "Porto".

Kita vertus, lygiai prieš dvejus metus Čempionų lygos atkrintamosiose "Bayern" katalonus savo aikštėje įveikė 4:0. Tokio rezultato dabar pakaktų.  

51.00 kad Bayern laimės 4:0