Kalėdinis „Premier“ lygos turas


Kol visas pasaulis švenčia, Anglijoje futbolininkai dalina dovanas sirgaliams darydami tai, ką sugeba geriausiai – žaisdami futbolą. Mums lieka tik tuo mėgautis.

„Hull“ (12 vieta) – „Manchester United“ (8 vieta)

„Manchester United“ nugalėjo „Hull“ keturis kartus iš eilės, o Wayne‘as Rooney vien per du paskutinius mačus įmušė 5 įvarčius. Tiesa, lengva gali nebūti, nes „Tigrai“ savų žiūrovų akivaizdoje šiame sezone kol kas buvo įveikti tik kartą.

„Aston Villa“ (13) – „Crystal Palace“ (18)

„Aston Villa“ pralaimėjo 3 mačus iš eilės, o net keturiuose paskutiniuose – praleido bent po 2 įvarčius. Kita vertus, iš 8-ių šio sezono išvykų „Premier“ lygoje „Crystal Palace“ pralaimėjo 7-ias.

„Cardiff“ (15) – „Southampton“ (9)

Ar pratęs „Cardiff“ pergalių seriją namuose prieš „Southampton“ iki šešių? Laikas tam – palankus, nes galingai sezoną pradėjęs „Southampton“ negali laimėti jau 6 kartus iš eilės.

Londono „Chelsea“ (4) – „Swansea“ (11)

„Chelsea“ namuose nėra pralaimėjusi jau 17-os „Premier“ lygos mačų iš eilės, o paskutiniuose 13-oje mušė bent po du įvarčius. Juolab, kad „Swansea“ per visus 2013-us metus lygoje surinko vos 38 taškus iš 35 žaistų rungtynių.

Liverpulio „Everton“ (5) – „Sunderland“ (20)

Sezono atradimas – prieš blogiausią lygos komandą. „Everton“ namuose nepralaimėjo 17-os „Premier“ lygos mačų iš eilės, o „Sunderland“ išvykoje neįmušė nė vieno įvarčio jau 6 rungtynėse.

„Newcastle United“ (6) – „Stoke“ (10)

„Newcastle United“ savo žiūrovų akivaizdoje šiame sezone pelnė 19 iš 24 galimų taškų, o „Stoke“ išvykoje nelaimėjo jau 6 kartus iš eilės.

„Norwich“ (14) – Londono „Fulham“ (19)

Ne geriausią sezoną išgyvenantis „Fulham“ klubas pralaimėjo 8-is iš paskutinių 9-ių „Premier“ lygos mačų, tačiau prieš „Norwich“ nėra pralaimėjęs jau 8 kartus iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus. Kita vertus, „Norwich“ namų tvirtovę gina itin aršiai – iš 17-os mūšių 2013-iaisias pralaimėjo vos 3-is.

Londono „Tottenham“ (7) – „West Bromwich Albion“ (16)

Kai paskutinį kartą žaidė namuose „Premier“ lygoje, „Tottenham“ futbolininkai net 0:5 buvo pažeminti „Liverpool“ klubo. Šį sykį jie bandys įveikti „West Bromwich Albion“, kuriam namuose nepralaimėjo jau 8 kartus ir kuris pavojingai balansuoja ant iškritimo ribos, nelaimėjęs jau 7 mačų iš eilės. Taip pat įdomu, kad abu klubai praėjusią savaitę atleido vyriausiuosius trenerius.

Londono „West Ham“ (17) – Londono „Arsenal“ (2)

Arsene‘o Wengero auklėtiniai prieš „West Ham“ laimėjo jau 6 kartus iš eilės, o per 3 paskutinius mačus mušė ne mažiau kaip po 3 įvarčius. „Arsenal“ tai bus 100-asis Londono derbis išvykoje.

„Manchester City“ (3) – „Liverpool“ (1)

Kalėdinio „Premier“ lygos turo desertas. „Manchester City“ šiame sezone ne tik viską laimėjo namuose (8 pergalės iš 8 galimų), bet paskutiniuose 6 mačuose varžovams mušė ne mažiau kaip po 3 įvarčius. Kita vertus, paskutiniai trys „Manchester City“ ir „Liverpool“ mačai baigėsi lygiosiomis, o tam, kad pratęstų idealų pasirodymą namuose Manuelio Pellegrini auklėtiniams teks kažkaip sustabdyti „Liverpool“ puolėją Luisą Suarezą, kuris įmušė net 19 įvarčių per paskutinius 12 mačų.