Juventus vs. Manchester City: 10 esminių statistikos faktų

1. Pirmasis tarpusavio mačas Mančesteryje baigėsi 2:1 Juventus pergale, ir visi trys įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje.

2. Juventus per paskutines 13 rungtynių Čempionų lygoje tik kartą praleido daugiau nei vieną įvartį. Tai nutiko praėjusio sezono finale, kai Barcelona laimėjo 3:1.

3. Šį rudenį namuose Juventus dar nepralaimėjo – 5 pergalės, 3 lygiosios.

4. Du paskutinius Juventus įvarčius pelnė argentinietis Paulo Dybala.

5. Man City į Turiną vyksta po nulinių lygiųjų su Premier lygos autsaidere Aston Villa ir pralaimėjimo 1:4 Liverpool.

6. Paskutinius penkis City įvarčius pelnė penki skirtingi žaidėjai, o per paskutinius penkis mačus pasižymėjo devyni skirtingi žaidėjai.

7. Traumą išsigydęs Sergio Aguero grįžo pusantro mėnesio pertraukos ir iškart įmušė mače su Liverpool. Per paskutinius tris mačus City ekipoje Aguero pelnė 7 įvarčius.

8. Juventus (18,0) ir City (19,0) patenka į daugiausiai smūgių Čempionų lygoje atliekančių komandų septynetuką.

9. Manchester City yra mažiausiai geltonų kortelių užsidirbusi komanda turnyre - vos 2 per 4 mačus.

10. 89 proc. Juventus perdavimų pasiekia tikslą, ir pagal šį rodiklį Turino klubas nusileidžia tik PSG, Bayern ir Real klubams.