Įvarčio kaina: Žalgirio ambicijos įmušti tvirtesnės nei Malmo?


 

Vilniaus „Žalgiris“ ir „Malmo“ klubas iš Švedijos antradienio vakarą Lietuvos sostinėje išsiaiškins, kas keliaus į kitą UEFA Čemmpionų lygos atrankos etapą.

 

Žalgiris“ nenori baudinių serijos

Švedijoje pasiektu rezultatu 0:0 žalgiriečiai rūbinėje džiaugėsi it po pergalės. Neleido švedams įmušti, tačiau „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas puikiai supranta, kad dar svarbiau sausus vartus išsaugoti žaidžiant namuose.

„Žaisdami namie turime agresyviau pulti, bet negalime rizikuoti, nes žinome su kuo žaidžiame. Lietuvoje esame geriausias klubas, todėl lygiosios nėra tenkinantis rezultatas – tai nesuteikė mums jokio pranašumo. Rezultatas galbūt ir garbingas, bet toks pat rezultatas namie reikštų baudinių seriją.

Svarbiausia nepraleisti įvarčio, nes patiems jau tektų mušti du. Reikia parengti labiau atakuojantį planą, kuris leistų pergalę švęsti anksčiau nei baudiniai ar pratęsimas“, - išvakarėse kalbėjo V.Dambrauskas.

Žalgiris“ namuose šį sezoną tiesiog įspūdingas. Laimėjo visas 8 oficialias rungtynes, įskaitant ir LFF taurės varžybas, per kurias pelnė 27 ir praleido vos 3 įvarčius. Per paskutines trejas namų rungtynes „Žalgiris“ pelnė net 14 įvarčių.

6.25 Žalgiris pelnys įvarčius abiejuose kėliniuose

 

Švedų puolimas stringa

„Mūsų pagrindinis tikslas Malmėje buvo išlaikyti savo vartus sausus, nes tai mums suteikia pranašumą išvykoje. Esame ta komanda, kuri dažniausiai Švedijoje pelna daugiausiai įvarčių. Tai yra mūsų stiprybė ir žaidėjai tai žino“, - teigė „Malmo“ treneris Age Hareide.

Išties: per paskutines 9 rungtynes „Malmo“ tik viename mače nesugebėjo įmušti, ir tai nutiko rungtynėse su Žalgiriu“.

Įdomu tai, kad išvykose „Malmo“ muša ne ką prasčiau. „Malmo“ sugebėjo įmušti jau 12 išvykos rungtynių iš eilės. Paskutinį kartą neįmušė praėjusių metų spalį, kai Madride žaidė su Atletico.

Vis dėlto A.Hareide nėra patenkintas progų realizacija pastaruoju metu. Mače su „Žalgiriu“ švedai atliko 17 smūgių, kai vilniečiai tik 5. Nepaisant to, susitikimas baigėsi be įvarčių.

Prieš išvyką į Vilnių „Malmo“ nesugebėjo įveikti Švedijos lygos autsaiderio „Orebro“ klubo – 1:1. 

„Rungtynės prieš „Orebro“ buvo neblogos, mes dominavome ir turėjome net 22 progas pasižymėti. Pastaruoju metu mums sunkiai sekasi pelnyti įvarčius. Jaučiame, kad šiuo metu dėl to turime tam tikrą problemą”, - pripažino A.Hareide.

2.10 įvarčius pelnys abi komandos