Italijos derbis: „Juventus“ ar „Inter“?


Juventus 1.42, lygiosios 4.65, Inter 8.25

Italijos futbolo čempionate „Juventus“ dominuoja jau trečią sezoną iš eilės ir nepralaimėjo net 49 paskutinių rungtynių, bet kai susitinka šie du klubai – gali nutikti bet kas.

Tai bus 162-asis istorijoje Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ mūšis – garsusis „Derby d'Italia“. Istorija pranašumą siūlo „Juventus“ – 76 pergalės. „Inter“ laimėjo 45 kartus, o dar 40 mačų baigėsi lygiosiomis.

Maža to, „Juventus“ namuose laimėjo paskutinius dešimt „Serie A“ lygos mačų, o „Inter“ svečiuose pralaimėjo triskart iš eilės.

Antonio Conte auklėtiniai pirmauja Italijos čempionate su 56 taškais. „Inter“ nuo lyderių tempo atsilieka net 23 taškais.

Be to, Milano klubas iš paskutinių 9 kovų surinko vos 8 taškus ir nukrito į penktą „Serie A“ vietą. Jei „Inter“ nesugebės greitai išlipti iš šios duobės, tai ir kitąmet nežais Čempionų lygoje.

Kalbant apie netektis, „Juventus“ turės verstis be vartininko Gianluigi Buffono, kuris paskutiniame ture užsidirbo raudoną kortelę. Kita vertus, ekipai galbūt jau padės naujasis puolėjas Pablo Osvaldo.

„Inter“ klube, kurį treniruoja Andrea Stramaccioni, traumuoti Estebanas Cambiasso, McDonaldas Mariga ir Cristianas Chivu.

Įdomu, kad 38-erių A.Stramaccioni tai bus pirmoji akistata prieš „Juventus“. Jo pirmtakas, Claudo Ranieri, darbo „Inter“ klube neteko būtent po pralaimėjimo „Juventus“ praėjusių metų kovą.