Intriga lažintis: įdomūs WC 2014 faktai


 

Svarbiausias sporto renginys – pasaulio futbolo čempionatas – tradiciškai būna apipintas daugybe įdomių faktų ar rekordų, kurie kiekviename čempionate gali būti paneigti ar sulaužyti.

Įdomūs faktai – intriguojančios lažybos:

 

Didžiausia pirmenybių nelaimėle per visą istoriją galima laikyti Meksikos rinktinę. Ši, kaip ir Bulgarijos nacionalinė ekipa, net šešis kartus vyko namo taip ir neiškovojusi nė vienos pergalės. Meksikiečiai pralaimėjimo skonį jautė net 24 kartus. Meksika žaidžia vienoje grupėje su Brazilija, Kamerūnu ir Kroatija. 3.75 už tai, kad ir šįkart meksikiečiai nieko nepeš ir grupėje liks paskutiniai.

Vienintele pasaulio čempionato debiutante bus Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, atrankos turnyre kelialapį kaip nepriklausoma valstybė iškovojusi pirmą kartą. 1.95 už tai, kad bosniai į kitą etapą išeis su Argentina, už nugaros palikdami Nigerijos ir Irano komandas.

 

Rezultatyviausiais atrankos į pasaulio futbolo čempionatą žaidėjais tapo po 11 įvarčių įmušę Deonas McCaulay (Belizas), Robinas van Persie (Olandija) ir Luisas Suarezas (Urugvajus). Pastarieji du žais ir pasaulio čempionate, tačiau nė vienas iš jų nepatenka į šešetuką futbolininkų, kurių šansai tapti rezultatyviausiu turnyre vertinami geriausiai.

24.00 už tai, kad Luisas Suarezas taps rezultatyviausiu.

32.00 už tai, kad Robinas van Persie taps rezultatyviausiu.

 

Dvi rinktinės birželį sužais savo 100-ąsias rungtynes pasaulio čempionatuose. Tai – Brazilija, kuri pasaulio čempionatų finaliniuose etapuose yra sužaidusi 99 mačus, ir Vokietija su 97 rungtynėmis. Taigi brazilams jubiliejinis bus jau pirmasis grupės mačas su Kroatija. Vokiečiai 100-ąsias rungtynes žais su JAV paskutiniame grupės mače.

1.28 už tai, kad Brazilija laimės savo 100-ąsias rungtynes

1.45 už tai, kad Vokietija laimės savo 100-ąsias rungtynes

 

Nuosekliausiai stipriausia čempionato komanda galima laikyti Vokietiją, kuri pusfinalyje žaidė 12 kartų ir per tą laiką iškovojo tris titulus. Tryliktas pusfinalis? 5.50 už tai, kad žais pusfinalyje, bet jo neįveiks arba 3.50 kad prasibraus į finalą.

 

Pasaulio čempionėmis yra tapusios tik Pietų Amerikos ir Europos rinktinės – po 9 kartus. 1.80 už tai, kad ir vėl triumfuos Europos, 1.90 – kad Pietų Amerikos komanda.