Ibrahimovičius vs. Ronaldo: kurio taikiklis geriau suderintas?


Galbūt Čempionų lygos finalo repeticija? PSG prieš Madrido Real. Prancūzai sieks šeštosios pergalės iš eilės, o Real į Paryžių atvyktsa išretinti traumų. 

Neišvysime Jameso Rodriguezo, Danielio Carvajalio bei Karimo Benzema, taip pat abejotina yra Garetho Bale’o ir Pepe situacija. 

Milžiniško dėmesio sulauks Anglis di Maria. Sėkmingai į PSG žaidimą įsiliejęs argentinietis žais prieš buvusią savo komandą. 

Bet kad ir kiek šis spektaklis turėtų puikių aktorių, didžiausią intrigą kelia netiesioginė Zlatano Ibrahimovičiaus ir Cristiano Ronaldo dvikova.

 

Ibra muša visur, bet ne Čempionų lygoje 

34-erių švedas fiziškai jau nėra toks galingas, koks dar buvo prieš keletą metų, tačiau vis tiek sugeba rasti būdų pelnyti įvarčius iš kone bet kurios aikštės vietos. 

Ibra šį spalį dar nepaliko aikštės neįmušęs įvarčio ir iš viso per pastarąsias ketverias rungtynes, įskaitant Euro2016 atrankos mačus, pelnė 6 įvarčius. 

Bet Čempionų lygoje – kiek kita istorija. Šį sezoną šiame turnyre švedas vis dar be įvarčių. 

Nors PSG per pirmuosius du mačus sugebėjo pasižymėti 5 kartus, Z.Ibrahimovičiaus pavardės įvarčius mušusių žaidėjų sąraše nėra. 

Beje, Čempionų lygoje prancūzų klubui įvarčius kol kas muša skirtingi žaidėjai – po kartą pasižymėjo Serge Aurier, Davidas Luizas, Angelis di Maria ir Edisonas Cavani. 

Šachtar kroatas Dario Srna kartą pats įsimušė. 

Jei neįmuš ir į Real vartus, Z.Ibrahimovičiui tai bus šeštosios sausos Čempionų lygos rungtynės iš eilės, įskaitant ir praėjusio sezono pabaigą. 

2015-aisias švedas Čempionų lygoje dar nėra įmušęs.

2.60 kad Ibrahimovičius įmuš į Real vartus

 

 Ronaldo pelnė 80 proc. komandos įvarčių 

Ronaldo pritilęs. Rugsėjo vidury mače su Espanyol vienas pats pelnė 5 įvarčius, bet po to per penkis Ispanijos lygos mačus sukrapštė tik vieną tikslų smūgį. 

Tačiau priešingai Zlatanas, Čempionų lygoje Ronaldo tiesiog nesulaikomas. Jis pelnė penkis iš šešių Real įvarčių šio sezono Čempionų lygoje, du – nuo 11 metrų žymos. 

Likusį vieną pelnė Karimas Benzema. 

Keturis iš šių penkių įvarčių Ronaldo pelnė antruosiuose kėliniuose, ir visus keturis po to, kai varžovai – Malmo ir Šachtar – likdavo žaisti dešimtyje.

2.55 kad Ronaldo įmuš Paryžiuje