Hull City vs. West Ham: 10 esminių statistikos faktų

10. Šešiose iš paskutinių aštuonių šių komandų akistatų pergalę šventė namuose žaidusi komanda. 2.20 kad KC stadione triumfuos Tigrai.

9. Paskutinėse rungtynėse Upton Parke kovą West Ham šventė pergalę rezultatu 2-1. Tai buvo penkta West Ham pergalė per paskutinius septynis tarpusavio mačus. 14.00 kad West Ham iškovos pergalę tokiu pat rezultatu.

8. Šešiuose iš šių septynių mačų West Ham futbolininkai pirmieji pelnė įvartį. 2.20 kad svečiai pasižymės pirmieji.

7. West Ham šį sezoną per rungtynes vidutiniškai atlieka po 13 smūgių. 1,9 daugiau nei pernai ir 3,3 daugiau nei Hull City. 6.00 kad West Ham pelnys bent po įvartį kiekviename kėlinyje.

6. Nulinės lygiosios tarp šių komandų užfiksuotos tik du kartus per 33 mačų istoriją nuo 1920-ųjų (1922 ir 1991). 7.50 kad įvarčių nebus.

West Ham pergalė 7-1 prieš Hull City 1991 spalį:

5. Hull vienuolikė iš devynių smūgių į vartų plotą, atliktų šiame Premier lygos sezone, pelnė tris įvarčius. 1.59 kad Hull City laimės bent vieną kėlinį.

4. Nikica Jelavičius, į Hull City atvykęs sausį, šį sezoną jau pelnė du įvarčius. 3.35 kad kroatui pavyks įmušti.

3. Mark Noble pelnė pirmą savo sezono įvartį, kai praėjusį mėnesį West Ham susitiko su Southampton, pridėdamas jį prie trijų, įmuštų 2013/14 sezone. 16.00 kad Noble pelnys pirmą mačo įvartį.

2. Tik 20% Hull City atakų vyksta aikštės viduriu - tai žemiausias procentas lygoje. 10.50 kad krašto saugas Ahmedas Elmohamady pasižymės įvarčiu.

1. West Ham 2:0 įveikė Hull City futbolininkus svečiuose 2011-ųjų lapkritį. Tai vienintelė West Ham pergalė Humbersaide nuo 1954. 3.80 kad West Ham šįkart iškovos pergalę.