Futbolo turgus: Petro Cecho ateitis priklauso nuo De Gea sprendimo


Chelsea nori 10 mln. svarų už Bamfordą

Chelsea perspėjo Newcastle klubą, kad už puolėją Patricką Bamfordą turės pakloti 10 mln. svarų.

Ar tiek vertas? 21-erių buvo vienas svarbiausių žaidėjų Middlesbrough komandoje, kuriai nepavyko grįžti į Premier lygą. Bamfordas ko gero mielai sutiktų žaisti komandoje, kurią treniruotų Steve'as McClarenas - būtent šis specialistas greičiausiai užims atsilaisvinusią vietą Newcastle ekipoje. Bamfordas žaidė McClareno treniruojamoje Derby komandoje. Bet 10 mln. skamba kaip nedidelė vagystė...

 

Raudonieji nugvelbs Spurs žvaigždę?

Kylanti Tottenham žvaigždė Nabilas Bentalebas gali kiek netikėtai persikelti į Liverpool.

Drambliuko svajonė? Panašu į tai. Bentalebas vadinamas ateities Spurs kapitonu ir Mauricio Pochettino nelinkęs jį paleisti. Liverpool po atsisveikinimo su Steve'u Gerrardu ieško, kuo užpildyti aikštės vidurį. Jau sukirto rankomis su Jamesu Milneriu, Lazio žvaigždė Antonio Candreva taip pat arti susitarimo.

 

Dilema Martialui

Tottenham pasiūlė 18 mln. svarų už Monaco puolėją Anthony Martialą, kurį prancūzų klubas priėmė - 19-metis gali jau pradėti asmenines derybas su Londono klubu.

Ar sandoris įvyks? Viskas priklauso nuo to, kaip smarkiai futbolininkas nori palitki Monaką. Jo greitis ir šaltas mąstymas patraukė Spurs dėmesį. Mauricio Pochettino įsitikinęs, kad šis žaidėjas gali su Harry Kane'u pasidalyti įvarčių mušimo našta, tačiau 18 mln. svarų už beveik nieko dar neįrodžiusį talentą atrodo pernelyg daug. 

 

United neskuba dėl Cecho

Manchester United kantriai laukia, kaip baigsis istorija su Davido de Gea persikėlimu į Madrido Real.  Ir tik tuomet siūlys sutartį Chelsea veteranui Petrui Cechui.

Naujasis Van der Saras? Bryanas Robsonas, buvęs United žaidėjas, taip mano. "Svarbu, kad United sudėtį suburtų kuo greičiau. Jei De Gea reikia pakeisti, Cechas būtų idealus variantas – jis galėtų klubui duoti tai, ką davė Edwinas”. Arsenal, Spurs ir PSG taip pat nori Cecho.

 

Rene Meulensteenas į... Liverpool?

Kalbant apie trenerių perėjimus, Liverpool nori buvusį Manchester United antrąjį trenerį Rene Meulensteeną pasamdyti Brendano Rodgerso asistentu.

Tai tikrai nenutiks, ar ne? Sunku patikėti, kad tai virstų tikrove. Meulensteeno, kaip vyr. trenerio, karjerą Fulham ir Anzhi Makhachkala klubuose tikrai nenusisekė. Be to, anksčiau jis nevengė viešai Rodgersą, taigi sunku įsivaizduoti, kaip jie galėtų kartu dirbti Anfielde.