Futbolo turgaus naujienos: Arsenal sieks išsaugoti Wilshere'ą


PADVIGUBINS ALGĄ

Arsenal bet kokia kaina sieks išsaugoti paskutinių Anglijos rinktinės rungtynių herojų Jacką Wilshere'ą. Kanonieriai 23 metų saugui ketina pasiūlyti naują 5 metų sutartį, pagal kurią futbolininkas uždirbtų kone dvigubai daugiau nei dabar - 100 tūkst. svarų per savaitę. Visa tai tam, kad atvėsintų Manchester City susidomėjimą šiuo žaidėju.

Ar pasiliks? Žinoma, pasiliks. Niekada neatrodė, kad City labai rimtai domėtųsi šiuo žaidėju, tad greičiausiai Wilshere'as niekur nevyks ir pasiliks Arsenal gretose. 

 

BACCA TAIKIKLYJE

FC Dnipro Dnipropetrovsk v FC Sevilla - UEFA Europa League Final : News Photo

Kaina už Christianą Benteke, kurią Astona Villa užkėlė iki 32,5 mln. svarų, suerzino Liverpool, ir dabar Liverpool nusitaikė į kitą puolėją: Europos lygos laimėtoją Carlosą Baccą iš Sevilla, kuris turėtų kainuoti apie 21,4 mln. svarų.

Geras sprendimas? Bacca yra jau 28-erių metų futbolininkas, iš šis sandoris, galima sakyti, prieštarautų Liverpool principams pirkti tik jaunus žaidėjus. Bet jiems verkiant reikia įvarčius mušančio puolėjo, ir kolumbietis tam puikiai tinka. 

 

EILINĖS DISKUSIJOS DĖL STERLINGO KAINOS

Slovenia v England - UEFA EURO 2016 Qualifier : News Photo

Naujienos dėl Raheemo Sterlingo nesiliauja. Manchester City pateikė dar vieną pasiūlymą Liverpool klubą, ir šįkart pasiūlymo vertė netoli 50 mln. svarų.

Ar Liverpool turėtų sutikti? Turėtų. Būtų protinga pagaliau užbaigti šią niekaip nesibaigiančią sagą.

 

BASTIANO SANDORIS

FBL-FRIENDLY-GER-PRESSER : News Photo

Manchester United tiki, kad gali įsigyti Bayern ir Vokietijos rinktinės saugą Bastianą Schweinsteigerį vos už 7,5 mln. svarų, ir panašu, kad taps tikrove.

Atrodo pigiai. Tikrai taip, bet Schweinsteigeriui jau 31-eri ir jį nuolat kamuoja traumos. Nepaisant to, tai būtų fantastiškas sandoris. 

1.65 Manchester Unites laimės pirmąsias sezono rungtynes prieš Tottenham

 

KOVOJA DĖL SONGO

West Ham United v Hull City - Premier League : News Photo

Chelsea ketina nustebintu netikėtu manevru: įsigyti Barcelona saugą Alexą Songą, kuris nuomos teisėmis praėjusį sezoną praleido West Ham ekipoje.

Kam? Nei Johnas Obi Mikelis, nei Ramiresas paskutiniu metu nežaidė įtikinamai, todėl kamerūniečio patirtis išties praverstų.

1.70 Chelsea įveiks Arsenal FA Community Shield mače