Futbolo turgaus gandai: Man United nori Everton dvejeto, Chelsea dairosi puolėjo


 LVG taikosi į tris Premier lygos žaidėjus, kad atgaivintų Man United

Atvykęs į Old Trafordą Louisas van Gaalas gavo milžinišką sumą pinigų, kuria galėjo disponuoti, kad atnaujintų Manchester United sudėtį. Iki šiol visos olando pastangos didelių vaisių neatnešė. Angelis Di Maria, Marcosas Rojo, Memphis Depay ir Matteo Darmianas nepadarė tokios įtakos komandai, kokios tikėtasi.

Išeitis? Panašu, kad van Gaalui bus duota dar 100 mln. svarų, kad prisiviliotų tris savo vertę Premier lygoje jau įrodžiusius žaidėjus. Romelu Lukaku, Johnas Stonesas ir Ryanas Bertrandas yra taikinyje, iš kurių vien Lukaku gali kainuoti apie 50 mln. svarų.

Tai būtų gana tiesmukas problemos sprendimas, bet galbūt Man United būtent to ir reikia?

It would be a bold move from the Old Trafford outfit but maybe that is exactly what they need?

10.00 kad Manchester United laimės Premier lygą

 

Nolito pakeiui į Arsenal

Arsenal sausį bandys įsigyti aukštos klasės puolėją, nujausdami, kad Premier lygą gali laimėti tas klubas, kuris imsis iniciatyvos žaidėjų turguje. 

Pirmas Arsenal pasirinkimas būtų ispanų puolėjas Nolito. Vigo Celta žaidėjo nori ir Barcelona, kuri negali mokėti vos 13 mln. svarų siekiančios išpirkos, numatytos kontrakte. Londono klubui tai jokia problema.  

Būdamas 29-erių Nolito nebūtų pirkinys su didele perspektyva į priekį, tačiau jo patirtis ir sugebėjimas mušti įvarčius duotų milžiniškos naudos. Buvęs Benfica žaidėjas pelnė 7 įvarčius vos per 10 rungtynių šį sezoną. 

2.75 Arsenal laimės Premier lygą

 

Jose ieškos, kuo pakeisti Costą

Sąžininga būtų sakyti, kad Chelsea visose pozicijose šį sezoną žaidžia žemiau galimybių ribos, bet ko gero niekur taip prastai kaip atakos smaigalyje. Diego Costa primena tik savo paties šešėlį. Šį sezoną per 17 rungtynių jis tepelnė 4 įvarčius. 

Jokia staigmena, kad čempionai dairosi naujo puolėjo ir rezultatyviausi Europos įvarčių mušėjai turėtų būti kandidatų sąraše. Šachtar klube žaidžiantis Alexas Teixera pelnė 26 įvarčius per 25 mačus ir yra vienas realiausių pretendentų sausį atvykti į Stamford Bridge. 

Vasarą šio brazilo vertė gali smarkiai išaugti, tad Chelsea ko gero norės sandorį užbaigti sausį. 

11.00 Chelsea sezoną baigs pirmajame ketvertuke.