Franckas Ribery praleis mačą su „Arsenal“


Arsenal 3.60, lygiosios 3.60, Bayern 1.95

Vienas iš trijų geriausių praėjusių metų futbolininkų, Miuncheno „Bayern“ atakų generatorius Franckas Ribery praleis pirmąsias UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes su Londono „Arsenal“. Tai oficialiai paskelbė Bavarijos klubas.

Praėjusį ketvirtadienį prancūzui, kuris buvo nominuotas „Auksinio kamuolio“ (Ballon d‘Or) apdovanojimui, buvo atlikta sėdmenų operacija, dėl kurios jis kurį laiką turės pailsėti nuo futbolo.

F.Ribery traumą patyrė po to, kai stipraus sumušimo metu jam buvo užspaustas nervas. Gydytojai nusprendė, jog futbolininkui nedelsiant reikalinga operacija.

Reabilitaciją 30-metis prancūzas pradės jau netrukus, o nuo kitos savaitės po truputį pradės bėgioti, pranešė oficiali „Bayern“ klubo svetainė. Rungtynės su „Arsenal“  vyks jau vasario 19 dieną, tad prancūzui neužteks laiko atsigauti.

Kol kas neaišku, ar F.Ribery galės žaisti atsakomosiose rungtynėse „Allianz“ arenoje kovo 11 dieną, tačiau manoma, jog trijų savaičių trukmės reabilitacijos futbolininkui turėtų pakakti.

Primename, jog būtent „Arsenal“ praėjusį sezoną metė didžiausią iššūkį „Bayern“, kai šie klubai taip pat susikovė jau aštunfinalyje. „Arsenal“ pralaimėjo namuose 1:3, bet išvykoje laimėjo 2:0 ir praleido „Bayern“ tik dėl išvykoje pelnytų įvarčių taisyklės.

„Bayern“ tada nužygiavo iki pat Čempionų lygos taurės, o po sezono komandos vairą atidavė Pepui Guardiolai, kuris, panašu, tik dar padidino Vokietijos čempionų galybę. „Bayern“ pirmauja Čempionų lygoje pagal kamuolio kontrolę (69%) ir pagerino rekordą (10 pergalių iš eilės). Tobulą pasirodymą sugadino tik paskutinis pralaimėjimas namuose „Manchester City“ (2:3).

Bayern“ - „Arsenal“ ankstesnės akistatos:

Data

Rungtynės

Rezultatas (po 1 kėl.)

2013-03-13

Bayern - Arsenal

0 : 2  (0 : 1)

2013-02-19

Arsenal - Bayern

1 : 3  (0 : 2)

2005-03-09

Arsenal - Bayern

1 : 0  (0 : 0)

2005-02-22

Bayern - Arsenal

3 : 1  (1 : 0)

UEFA Čempionų lygos lažybų pasiūla