Fiorentina vs. Udinese: 10 esminių statistikos faktų


1.Fiorentina tris paskutinius mačus sužaidė lygiosiomis, nors kiekviename iš trijų mačų mušė įvarčius. Tai vienintelės Fiorentina lygiosios šį sezoną, kuriame jau sužaidė 19 rungtynių.

2. Paskutinį kartą nulinėmis lygiosiomis Fiorentina sužaidė lygiai prieš metus – 2014 metų gruodžio 5 dieną. Tai reiškia, kad per paskutines 62 rungtynes, įskaitant draugiškus mačus, Fiorentina nė karto nesužaidė nulinėmis lygiosiomis.

3.Udinese pasiekė tris pergales iš eilės, įskaitant taurės mačą su Atalanta, ir tai geriausia komandos atkarapa šį sezoną, kuriame per 16 rungtynių viso iškovojo 7 pergales.

4. Udinese paskutiniuose dviejuose ir paskutiniuose trijuose iš keturių mačų pelnė 3 įvarčius. Fiorentina tris įvarčius pelnė tik kartą per paskutines 10 rungtynių ir nė karto per perskutines penkias.

5. 9 iš paskutinių 13-likos Fiorentina pelnė pirmuosiuose kėliniuose; Udinese 5 iš paskutinių 7-nių - antruosiuose.

6. Fiorentina jau keturias namų rungtynes iš eilės praleidžia įvarčius ir iš šių keturių mačų laimėjo tik vieną (W1 D1 L2).Udinese išvykose šį sezoną iškovojo 10 taškų, kai namuose - tik 8.

7. Per 14 tarpusavio mačų nuo 2010-ųjų tik kartą ir per 24 tarpusavio mačus nuo 2005-ųjų tik triskart pergales šventė svečiuose žadusi komanda.

8. Udinese paskutinį kartą pergalę Fiorentina teritorijoje šventė prieš 8 metus. Per tą laiką net lygiųjų Florencijoje nepavyko išpešti – patirti 9 pralaimėjimai iš eilės.

9. Paskutiniame tarpusavio mače kovą Fiorentina ir Udinese sužaidė lygiosiomis 2:2. Tai vienintelės šių komandų lygiosios nuo 2006 metų (vienintelės per pastarąjį 21 tarpusavio mačą).

10. Udinese negali įveikti Fiorentina komandas keturis mačus iš eilės. Visuose keturiuose mačuose Fiorentina mušė bent po 2 įvarčius.