Favoritė Brazilija: be Kaka, Ronaldinho ir Robinho


Luisas Felipe Scolari paskelbė Brazilijos futbolo rinktinės, kuri varžysis pasaulio čempionate, sudėtį. Sąraše nėra Kaka, Ronaldinho, Robinho ir Coutinho pavardžių.

Į rinktinę pateko keturi „Chelsea“ brazilai – Ramirezas, Willianas, Davidas Luizas ir Oscaras, taip pat Paulinho ir Fernandinho, tačiau neatsirado vietos ne tik aukščiau minėtiems žaidėjams, bet ir PSG klube žaidžiančiam Lucasui Mourai.

Brazilų puolėjų grandį sudarys Neymaro, Hulko ir Jo trio.

Vos šeši žaidėjai iš 23 jau turi žaidimo pasaulio čempionatuose patirties. Paskutinį kartą tiek mažai žaidėjų, jau anksčiau rungtyniavusių pasaulio pirmenybėse, buvo tik 1978 metų Brazilijos rinktinėje (penki).

Primaneme, kad Brazilijos rinktinė yra pagrindinė pasaulio futbolo čempionato favoritė. Už jos triumfą siūlomas 4.00 koeficienatas, ir 1.80 už tai, kad užims vieta trejetuke.

3.25 už tai, kad Neymaras pelnys penkis arba daugiau įvarčių. Atstovaudamas nacionalinei komandai šis „Barcelona“ supertalentas per 47 mačus pelnė jau 30 įvarčių.

 

Visa Brazilijos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Julio Cesar (Toronto FC), Jefferson (Botafogo), Victor (Gremio).

Gynėjai: Daniel Alves (Barcelona), Maicon (Internazionale), Marcelo (Real Madrid), Maxwell (Paris Saint-Germain), David Luiz (Chelsea), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Dante (Bayern Munich), Henrique (Napoli).

Saugai: Paulinho (Tottenham), Ramires (Chelsea), Fernandinho (Manchester City), Oscar (Chelsea), Willian (Chelsea), Luiz Gustavo (Wolfsburg), Hernanes (Internazionale), Bernard (Shakhtar Donetsk).

Puolėjai: Fred (Fluminense), Neymar (Barcelona), Hulk (Zenit St Petersburg), Jo (Atlético Mineiro).