Iš duobės privalės lipti be lyderio


Savo žaidimo „Premier“ lygoje tebeieškančiai „Manchester United“ ekipai – dar vienas smūgis. Dėl traumos mažiausiai mėnesiui iš rikiuotės iškrito jos pagrindinis puolėjas Robinas van Persie. 30-ejų metų futbolininkas susižeidė šlaunį ir kurį laiką tikrai ilsėsis nuo futbolo. Olandas „Priemier“ lygoje per 11 mačų yra įmušęs 7 įvarčius.

Pirmąjį išbandymą be RVP „Manchester United“ išlaikė: rezultatu 3:0 nugalėjo „Aston Villa“ vienuolikę. Du įvarčius pelnė Danny Welbeckas, vieną - Tomas Cleverley.

„Manchester United“ su 25 taškais Anglijos čempionate rikiuojasi vos 8-oje pozicijoje, tačiau gruodį raudoniesiems velniams teks kautis ne tik „Priemier“ lygos fronte.

„Manchester United“ tikisi, jog R.van Persie tikrai galės žaisti sausio 18 d. dvikovoje prieš Londono „Chelsea“. Iki tol - dar šešerios rungtynės:

2013, gruodis

2013 m. gruodžio 18 d. Stoke - Man Utd (Lygos taurė)
Faktas: „Manchester United“ prieš „Stoke City“ laimėjo ketverias rungtynes iš eilės, per keturis mačus pelnydamas 11 įvarčių.

2013 m. gruodžio 21 d. Man Utd - West Ham (Premier lyga)
Faktas: Su „West Ham“, kuris šiuo metu balansuoja ties iškritimo iš lygos riba, „Manchester United“ šiemet žaidė tris kartus, bet laimėjo tik kartą. Du kartus buvo užfiksuotos lygiosios.

2013 m. gruodžio 26 d. Hull - Man Utd (Premier lyga)
Faktas: Pastarieji septyni šių komandų tarpusavio mačai baigėsi „Manchester United“ pergalėmis, tačiau paskutinį kartą „Hull City“ ir „Manchester United“ keliai buvo susikirtę tik 2010 metais. „Hull City“ paskutinį kartą raudonuosius velnius įveikė 1974 metais.

2013 m. gruodžio 28 d. Norwich - Man Utd (Premier lyga)
Faktas: Paskutinį kartą „Norwich City“ savo aikštėje „Manchester United“ ekipą įveikė rezultatu 1:0.

2013, sausis

2014 m. sausio 1 d. Man Utd - Tottenham (Premier lyga)
Faktas: Šios šiaurės Londono komandos „Manchester United“ nesugeba įveikti jau tris mačus iš eilės. Pastarosios dvejos akistatos baigėsi lygiosiomis.


2014 m. sausio 11 d. Man Utd - Swansea (Premier lyga)
Faktas: trejose paskutinėse tarpusavio rungtynėse įvarčius mušė abi komandos.