Draugiškos rungtynės: Anglija vs. metus pergalės neraguvusią Peru


Prieš išvyką į Floridą, kur pratęs draugiškų rungtynių ciklą, Anglijos futbolo rinktinė Londono „Wembley“ stadione sužais su Peru futbolininkais.

Paskutinėse draugiškos rungtynėse kovą Roy'aus Hodgsono komanda 1:0 įveikė Daniją, tačiau pasaulio čempionato išvakarėse Anglijoje tikimasi daugiau. Ypač žaidžiant namuose ir ypač žaidžiant prieš Peru – 41-ą rinktinę FIFA reitinge.

Prieš akistatą su danais, lapkritį, anglus Londone įveikė ir Čilė (0:1), ir Vokietija (0:2), tačiau kai R.Hodgsonas prieš čempionatą kalba apie būtinybę įgauti pasitikėjimo savo jėgomis, jis ko gero kalba ne apie šiaip kuklią pergalę prieš Peru. Niekas kitas neugdo pasitikėjimo savimi taip, kaip užtikrintos pergalės.

2.38 už tai, kad anglai įmuš daugiau nei 2,5 įvarčio į Peru vartus

Peru nelaimėjo nė karto nuo praėjusių metų birželio, kai 1:0 įveikė Ekvadorą. Tai jau šešių nelaimėtų rungtynių serija. Kita vertus, Peru futbolininkai bent po įvartį mušė keturiuose pastaruosiuose mačuose, įskaitant ir rungtynes su Argentina bei Urugvajum.

Peru rinktinę į priekį tempia Europoje puikiai žinomi futbolininkai – Claudio Pizarro ir Jose Paolo Guerrero, tikimasi, jog sužibės ir jaunieji debiutantai Jeanas Deza ir Miguel Trauco.

1.94 už tai, kad Peru pelnys bent vieną įvartį penktose rungtynėse iš eilės