Depay ir Pogba – favoritai laimėti "Best Young Player" apdovanojimą


Pasaulio čempionato sensacijai Jamesui Rodriguezui - 22 metai, todėl į turnyro geriausio jauno žaidėjo titulą Kolumbijos rinktinės lyderis pretenduoti negali. O pagrindiniai favoritai yra šie - Paulis Pogba iš Prancūzijos ir Memphi Depay iš Olandijos. Paskutiniuose dviejuose čempionatuose šį apdovanojimą pasiėmė vokiečiai (2006 Lukas Podolskis ir 2010 Thomas Mulleris), tačiau, panašu, kad šįkart Vokietija rimto pretendento į "Best Young Player" apdovanojimą neturi.

Pogba 1.90  Nors Prancūzija iš čempionato jau pasitraukė, užtikrintas, pastebimas ir naudingas Turino „Juventus“ saugo žaidimas pavertė jį pagrindiniu kandidatu į apdovanojimą. Būdamas atraminis saugas, P.Pogba čempionate pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

 

Depay 3.00  1994 metais šį apdovanojimą buvo laimėjęs Marcas Overmarsas, taigi po 20 metų pertraukos jis gali vėl atitekti olandui. Depay čempionate pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, nors aikštėje praleido vos 173 minutes – kur kas mažiau nei Pogba. Ir Depay dar turės šansų pasižymėti.

 

Origi 4.50 Į čempionatą neatvykus Christianui Benteke, šansą sužibėti gavo Divockas Origi. Jam vos 19-ika, tačiau buvo aktyvus ir pastebimas – atliko 11 smūgių ir pelnė 1 įvartį. Beje, belgų futbolininkas šį apdovanojimą jau yra kartą laimėjęs – 1986 metais tai pavyko Enzui Scifo.