Daugiau nei Zidane'as kainavęs Rodriguezas tapo „Real“ nariu


 

Ispanijos futbolo lažybos: visuose frontuose favoritas Madrido "Real"

 

Pasaulio čempionato sensacija Jamesas Rodriguezas oficialiai tapo Madrido „Real“ šeimos nariu.23-ejų metų kolumbietis „Real“ klubui kainavo 80 mln. eurų ir tapo penktu brangiausiu žaidėju futbolo istorijoje.

Brangiausių visų laikų žaidėjų sąraše J.Rodriguezas aplenkė to paties „Real“ 2001 m. už 75 mln. eurų įsigytą Zinedine'ą Zidane'ą.

Buvęs „Monaco“ klubo saugas Madride 10-uoju numeriu marškinėlius pagal sutartį vilkės 6 metus.

Į „Monaco“ J.Rodriguezas perėjo tik praėjusią vasarą, kai prancūzai paklojo 45 mln. eurų „Porto“ ekipai. Praėjusiame „Ligue 1“ čempionate futbolininkas per 34 rungtynes įmušė 9 įvarčius.

Pasaulio čempionate Brazilijoje J.Rodriguezas bent po įvartį mušį kievienose iš penkerių Kolumbijos rungtynių ir, viso pelnęs šešis, tapo „Auksinio batelio“ laimėtoju. Dar čempionato metu pats J.Rodriguezas pareiškė norįs žaisti „Real“ klube.

Į naujoko pristatymą „Santiago Bernabeu“ stadione atvyko daugiau nei 40 tūkstančių žiūrovų. Beje, nebuvo išvengta ir incidentų. Į aikštę vienas po kito įsiveržė keli sirgaliai, kuriuos apsaugos darbuotojai akimirksniu parbloškė ant žemės. Čia įsikišo pats J.Rodriguezas, kuris ne tik išvadavo aistruolius iš apsauginių gniaužtų, bet ir įteikė jiems po kamuolį bei apsikabino.

 

 

1.65 kad Real įveiks Atletico ir laimės Ispanijos Supertaurę!