Daugiau nei 3 taškai: „Manchester United“ ar „Arsenal“?


Kas stipresnis – čempionas ar čempionato lyderis? Sekmadienį „Old Trafford“ stadione sužinosime daug atsakymų.

Ar ši Arsene‘o Wengero treniruojama Londono „Arsenal“ ekipa yra pajėgi nutraukti titulų badą (jis tęsiasi jau 8 metus)? Ar Davido Moyeso „Manchester United“ gali nugalėti vieną iš didžiųjų klubų (pralaimėjimai „Liverpool“, „Manchester City“ ir lygiosios su „Chelsea“)?

Galime neabejoti, kad „raudonieji velniai“ nersis iš kailio, nes pralaimėjimas nuo pirmosios vietos čempionate juos nutolintų net per 11 taškų. „Arsenal“ (25) tvirtai žengia pirmas, o „Manchester United“ (17) kol kas – tik aštuntas.

Nors po to, kai D.Moyesas stojo prie „Manchester United“ vairo, „Old Trafford“ stadionas nebėra tokia nesugriaunama tvirtovė (2 pergalės iš 5 galimų šalies čempionate), prieš „Arsenal“ klubą „raudonieji velniai“ čia yra laimėję net 8 sykius iš 9-ių (skaičiuojant visus turnyrus).

Kita vertus, „Arsenal“ laimėjo 9-ias iš 10-ies paskutinių savo išvykų „Premier“ lygoje, o sekmadienis bus 252 diena iš eilės, kai A.Wengero auklėtiniai nepralaimi svečiuose.

„Manchester United“ paskutiniu metu įsibėgėjo – šalyje laimėjo 3 kartus iš 4-ių galimų, skaičiuojant visus turnyrus nepralaimėjo 8 sykius, tačiau „Arsenal“ į Mančesterį atvyks su milžinišku pasitikėjimo užtaisu – trečiadienį išvykoje jie nugalėjo ne bet ką, o Čempionų lygos finalininkę Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Kalbant apie netektis, jų turi abu klubai. „Manchester United“ ekipoje nežais Danny Welbeckas (kelis), Rafaelis (čiurna) ir Darrenas Fletcheris (liga). Abejonių kelia Michaelio Carricko (blauzda) ir Jonny Evanso (nugara) galimybės pasirodyti aikštelėje.

„Arsenal“ neturės Alexo Oxlade-Chamberlaino (kelis), Abou Diaby (kelis) ir Lukaso Podolskio (pakinklinė sausgyslė), bet gali sugrįžti Mathieu Flamini (kirkšnis) ir Theo Walcottas (operacija).

„Manchester United“ bus sudėtinga sustabdyti „Arsenal“, kuris per paskutinius 6 mačus iš 7-ių žaistų mačų „Premier“ lygoje mušė bent po 2 įvarčius „Premier“ lygoje. Maža to, „Manchester United“ šalies čempionate „sausų“ vartų negali išsaugoti jau šešis kartus iš eilės.